Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Server Hamahi jedyny w polsce o takich zajebistych budowlach jusz terasz o nazwie BadBosy startuje dzisaj 16:35


vstreetv17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

___________________________BadBoys___________________________

 

1sta.png

 

 

 

Znudziły Ci się już miliony serwerów wręcz gotowych - postawionych na plikach stworzonych

 

przez kogoś innego ? Nie chcesz już rozmawiać z niekompetentną administracją, która śmie uważać

 

się za wzór ? Masz ochotę spróbować coś nowego ? Zapraszamy do Trade World.

 

____________________________________________________________

 

8191066141376652072.pngaocch.png8191066141376652072.png

 

Jak to o co ?! Masz być najbogatszy, zarabiać najwięcej, budować coraz to większe fabryki, a tym

 

wszystkim zarządzać z ciepłego, przytulnego drapacza chmur !

 

Na serwerze mamy modyfikacje - które pobierasz razem z clientem do którego link znajdziesz poniżej.

 

 

Grid_Coin.png A co one dodają ? Grid_Coin.png

 

Pff ! Nowy sens gry ! Czas wyjść z tego średniowiecza, tutaj trzeba przetrwać, zarabiać, aż

 

w końcu znaleźć wielkie złoże ropy i stać się milionerem ! Jest masa dróg do centrum bogactwa.

 

Pokaż innym, że to Ty właśnie jesteś najlepszym ekonomistą oraz biznesmenem !

 

 

Grid_Nano_Saber.png Jak w to grać ? Grid_Mining_Laser.png

 

pROSTE JEST WEJSC Na siec MinecraftDarkIwanek-1 do 10

 

 

Grid_Quantum-Bodyarmor.png Co z tego, pewnie jakaś nuda ! Grid_Nano-Bodyarmor.png

 

Jak śmiesz ! Takich eventów, zadań specjalnych oraz specjalnych wydarzeń się nie spodziewałeś !

 

Event PvP na mieczyki z kamienia ? Hahaha, u nas powalczysz na miecze świetlne, a ataki przeciwnika

 

będą zminimalizowane przez mocarną zbroję, która zasilana jest energią elektryczną...

 

 

Grid_screen.png Ale ja nie będę umiał! Grid_Reactor_Chamber.png

 

Będziesz, będziesz, wystarczy chcieć. Na spawnie będziesz miał wyjaśnione podstawy, jeśli będziesz

 

chciał wiedzieć więcej - mamy serię poradników wideo, chętnie Ci je pokażemy!

 

 

t_pstone.png A jakie mody ? t_ring_of_arcana.png

 

Ha! Mody z najwyższej półki! Na innych serwerach są one niedopracowane, wielu rzeczy nie możesz używać - takie coś u nas nie może mieć miejsca ! Tworząc swoją fabrykę używając BuildCrafta i IndustrialCraft2 zaczniesz wymieniać swoje przedmioty na inne poprzez Equivalent Exchange 2, następnie wskoczysz w otchłań piekła pokopać trochę Nether Ores, zautomatyzujesz fabrykę przez połączenie Red Power 2 i ComputerCraft, a poruszać się po niej będziesz bez najmniejszej utraty sił dzięki RailCraft.

 

______________________________________________________

 

1sta.png

 

 

incomingx.png

SS_spawner

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączone miniatury

  • post-153258-0-04241200-1340657260_thumb.png
  • post-153258-0-85069800-1340657271_thumb.png

 

Sorka Ale sieici Hamhi Bendom doravbiane jak bendzie fulll

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jak kolega u góry

w tytule "jusz" dało mi na myśl że ten serwer powinien się nazywać SERWERSMUTKU I ŻAŁOBY

You MAD?

Opublikowano

Idea serwera zdaje się być fajna lecz odtrąca mnie właśnie to "jusz" w temacie serwera. no zobaczymy jak będą Admini Trolle to ja podziękuje za grę

Znawca
Opublikowano

dokładnie serwer moglby byc fajny ale gdyby administracja byla ogarnieta. Chociaz kto wie moze i mlody admin ale moze sie znac. ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...