Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTX 570 oc vs 7850 oc ? Co lepsze pod gry np. bf3 na ultra ?


karoleq99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GTX 580 jest 300zł droższy i za tą cenę ma 7870.

Radeon HD 7870 percentred.gif 175 Watts GeForce GTX 580 percentgreen.gif 244 Watts

Pozdrowienia...już bym wolał zaoszczędzić na prądzie 60 zł miesięcznie i 200zł na nowym zasilaczu.

Opublikowano

1200-1300 max za karte ;/ Znaczy ja mam gigabyte radeon hd 6850 podkrecona dobrze ale jest sens wymieniania jej teraz ? bo mam kupca za 610 zl ją i 7850 bym kupil bo na tyle mnie stac czy dozbierac jeszcze na cos ?

Opublikowano

Obudowa może troszkę lepsza by się przydała? Bo taki zestaw a obudowa jedna z najtańszych.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Akkowicz, ale spójrz na cenę 670 (prawie 1800zł), a zobacz na allegro 580. Jak dobrze poszukasz to wyrwiesz 580 za 1000zł. Choć ja bym brał lepszy PSU (700W minimum) i kupił SLI 480 + Accelero. 480 po 500-600zł łazi.. 570 od EVGI (referent) na allegro masz już za 700zł. Jak byś miał brać 570 lub 480 to bierz 480. Może i pobiera ogromną ilość energii, ale ma lepszą sekcję etc. 570 to ucięty 580. Jeśli coś nowego to łap to:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=48050

 

Jeśli chcesz taniej to 7870 bierzesz.

Opublikowano

Akkowicz, ale spójrz na cenę 670 (prawie 1800zł), a zobacz na allegro 580. Jak dobrze poszukasz to wyrwiesz 580 za 1000zł. Choć ja bym brał lepszy PSU (700W minimum) i kupił SLI 480 + Accelero. 480 po 500-600zł łazi.. 570 od EVGI (referent) na allegro masz już za 700zł. Jak byś miał brać 570 lub 480 to bierz 480. Może i pobiera ogromną ilość energii, ale ma lepszą sekcję etc. 570 to ucięty 580. Jeśli coś nowego to łap to:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=48050

 

Jeśli chcesz taniej to 7870 bierzesz.

 

Dobra bd mial kase na Gigabyte 670 :> Czy moze radeona 7970 lepiej ? Bo mi sie wydaje ze GTX ma w benchmarkach wiecej i wydajniej ? Jak myślisz Anonizm ? I dlaczemu GoodRam-y a nie Vengeance ? Vegi lepsze sa ;>

Opublikowano

Będziesz je podkręcał (Veganki)? One na wysokich napięciach do o/c pracują, a GR są nisko voltowe.

 

W grach 670. W innych rzeczach 7970. Jeśli masz zamiar robić coś z działu GPGPU to nie pakuj się w 670 tylko w 7970.

Opublikowano

Będziesz je podkręcał (Veganki)? One na wysokich napięciach do o/c pracują, a GR są nisko voltowe.

 

W grach 670. W innych rzeczach 7970. Jeśli masz zamiar robić coś z działu GPGPU to nie pakuj się w 670 tylko w 7970.

 

Oczywiście ze do gier komp. i5 pięknie wykręce, veganki tak samo ;> Chce jak najlepiej miec :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...