Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] FishBot Metin2 po aktualizacji [LightFish 0.5] Kris006 & MrDeska


kris006

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765501-U105386.png
 LightFish 0.5 

 

screentp.png

i289626_fishbot.png

 

Działa na KamerModzie?

 Tak 

 

Działa na cliencie?

 Działa na globalach i 80% prywatnych serwerach  

 

 

Download

http://www.speedyshare.com/4j8C7/lightfish-0.5.rar

 

 

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/118e8950c532b7314a00bec651d6ff5769518629a04ee3ea06bbcf56b8ada91d/analysis/1340635346/

 

 

1308765441-U105386.png
 LightFish 0.5
Bot łowiący ryby, w szybki i łatwy sposób. Program nie posiada zbyt dużo opcji, jest prosty w obsłudze, nikt nie powinien mieć problemów z nim związanych.

Video

 

Tak powinien wyglądać nasz confing

yghzo3.jpg

 

Info:

Umiejętność łowienia ustawiamy na obojętnie którym slocie.

Eq musi być otwarte.

uruchamiamy jako administrator

1284282093-U138092.png

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Łowi na zminimalizowanym ?

Działa po dzisiejszej aktualizacji ?

Opublikowano

Łowi na zminimalizowanym ?

Działa po dzisiejszej aktualizacji ?

Nie działa na zminimalizowanym , Działa po aktualizacji

ja cos nie moge pisze mi brak przynęty POMOCY SRR xa błndy

Hmm windows XP?

ustawiłeś dobrą rozdzielczość metina?

jeżeli dalej nie działa pobierz wersję v.0.5.1 na widnows XP

Download:

http://www.speedyshare.com/6VTuN/lightfish-0.5.1.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/0082837d0f0a8159009881145d71aa6fcb6d13fee8ee8bab5d99e9aa77e99ee2/analysis/1340638384/

 

 

 

 

Opublikowano

MAM spr jak tam na filmiku pisze Search pixel daje na to i mi tylko papke bierze.a nie daje na łowienie prosze o pomoc

Rozdzielczość tak jak na ss w temacie

jeżeli nadal ci nie działa to pobierz to

http://www.speedyshare.com/6VTuN/lightfish-0.5.1.rar

Skan

https://www.virustotal.com/file/0082837d0f0a8159009881145d71aa6fcb6d13fee8ee8bab5d99e9aa77e99ee2/analysis/1340638384/

 

 

 

 

Opublikowano

Co jest? Pisze mi że nie mam przynęty albo szuka pixela 10 minut o co chodzi?? Jaką rozdzielczość metina ustawic? Mam 7 Ultimate.

Opublikowano

Czemu pisze nie znaleziono ekwipunku i nie znaleziono umiejętności łowienia?

 

 

nie masz otwartego ekwipunku, umiejętność łowienia musisz przenieść tam gdzie skille czyli do paska ;]

 

 

 

 

żeby nie pisać dubla:

 

mam taki mały problem, pobrałem najpierw ten 5,0 i wszystko ustawiam tak jak na filmiku all gra wyskakuje okienko search pixel, i nic więcej się nie dzieje.... pobrałem 5,01 to samo, rozdielczość 800x600 16 co mam robić ?

;)

Opublikowano

teraz zauważyłem że gdy zostawie botka włączonego normalnie tak jak na filmie (oczywiście nie działa bo cały czas pisze te search pixel) gdy otworze np. folder bot w mgnieniu oka rusza i wybiera umiejętność rybołóstwa na czym kończy swoją robotę...

;)

Opublikowano

A to jest wykrywalne wysyla logi ?

Brak Przynety wyskakuje i jak probowalem lowic to nic nie robil tylko stal.

Ja mam fajnego fb nie moj ale prosty tylko nie wiem czy wykrywalny .

http://speedy.sh/JxWbY/fishingbot-1.1-kmr.rar

 

Sposób 1:

wklejamy zawartość paczki do klienta, uruchamiamy gre.

 

Sposób 2:

- ściagamy program: http://www.mediafire.com/?2vs9xddzry82pdk

- wypakowujemy m2PythonLoader.dll zmienamy jego nazwe na m2PythonLoader.mix wklejamy do klienta

- po uruchomieniu gry wyskoczy okienko i wybieramy w nim fishingbot_kmr.pyc

 

Uruchamianie na mod 2011sf:

- otwieramy plik pythonscript.py notatnikiem i dodajemy:

import fishingbot_kmr

 

- w grze wpisujemy komende /runpy

Opublikowano

ja mam wszystko tak jak na filmie i na sreenie mam tez windows 7 home premium ale do rzeczy.

po uruchomieniu gry i fish bota jest ok ale gdy wciskam set koord's to wyskakuje nie znaleziono umiejetności łowienia no i w tym problem ...

Prosze o szybka odp bo chce na noc ustawic ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...