Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] FishBot Metin2 po aktualizacji [LightFish 0.5] Kris006 & MrDeska


kris006

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa pytania:

1.Czy można odpalić więcej niż 1 FB?

2.Czy ten cheat jest wykrywalny przez HS, po zastosowaniu bypass 1.6?

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja włączam metka (pandora), loguje i włączam fishbota mam wszystko w grze i fishbocie ustawione tak jak powinno być, klik. set koord's i pisze że mam właczyć metina

Opublikowano

.

 

A to jest wykrywalne wysyla logi ?

Brak Przynety wyskakuje i jak probowalem lowic to nic nie robil tylko stal.

Ja mam fajnego fb nie moj ale prosty tylko nie wiem czy wykrywalny .

http://speedy.sh/JxW...bot-1.1-kmr.rar

 

Sposób 1:

wklejamy zawartość paczki do klienta, uruchamiamy gre.

 

Sposób 2:

- ściagamy program: http://www.mediafire...2vs9xddzry82pdk

- wypakowujemy m2PythonLoader.dll zmienamy jego nazwe na m2PythonLoader.mix wklejamy do klienta

- po uruchomieniu gry wyskoczy okienko i wybieramy w nim fishingbot_kmr.pyc

 

Uruchamianie na mod 2011sf:

- otwieramy plik pythonscript.py notatnikiem i dodajemy:

import fishingbot_kmr

 

- w grze wpisujemy komende /runpy

Dzieki koles leci like , jestes niesamowilty !

Opublikowano

mi też nie dziala daje umiejentnośc na f1 robaki f4 wlacam ustawiam i wogule mi nie łowi prosze o pomoc i sorrka z góry za błedy klawka zalana

Opublikowano

mi też nie dziala daje umiejentnośc na f1 robaki f4 wlacam ustawiam i wogule mi nie łowi prosze o pomoc i sorrka z góry za błedy klawka zalana

Zrób screen przynęty i podmień w img/ papka.bmp i robak.bmp

Jak to zrobić?

 

Klikamy PrtSc

4mh130.jpg

 

wycinamy kawałek papki i wklejamy do papka.bmp z forderu img/

 

 

 

 

Opublikowano

ehhh wkoncu !! udalo mi sie zrobic wkleilem obrazki papki i robakow do nowszej wersji ta ktora wyslales ale teraz robi tak ...

 

Wlacza sie bot uzywa robaka zarzuca wedke ale jak jest chmurka to nie lowi dlaczego ? prosze o pomoc beda like; )

68888487823051815750.png

Opublikowano

ooo. naprawdę tak zaje***** fishbot że po 10 minutach mnie zbanowali i jeszcze do tego na drugim koncie nie chciał działać co za szajs

Weteran
Opublikowano

Widocznie źle używałeś.. w 90% to od Ciebie zależy, czy dostaniesz blokadę, nie od fishbot'a.

1329036830-U154499.png
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wszystko zrobilem jak nalezy tylko tak zaczyna lowic ale nie wyciaga i nie zaczyna drugi raz

 

ehhh wkoncu !! udalo mi sie zrobic wkleilem obrazki papki i robakow do nowszej wersji ta ktora wyslales ale teraz robi tak ...

 

Wlacza sie bot uzywa robaka zarzuca wedke ale jak jest chmurka to nie lowi dlaczego ? prosze o pomoc beda like; )

mam dokladnie ten sam problem
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na balantii raczej nie dziala, albo ja cos zle robie... Odpalam moda, odpalam tego fb, nie zmieniam czasu (2,7sek i 3,5sek) i gdy zacznie sie branie, on nie lowi po tych 2,7 sek tylko czeka do samego konca, po prostu nie wyciaga ryby, a nastepnie nie zarzuca... Mozliwe ze to ze soba kolioduje, dlatego nie zarzuca. Tez ktos tak ma?

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...