Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

problem z polaczeniem


**RuSH**

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak gram przez wifi(na metin2.sg) to gdy wejde , nie mija 1 minuta następuje lagg a potem albo przerywa połaczenie i jest okno logowania albo jest lagg i trzba czekać aż sie odlaguje :O. mam ruter ADSL livebox 2.0 (ten:

[url="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-NtA4MS7dwdo/Tjpve-Rq3iI/AAAAAAAAACU/KjgVPeseAWw/s1600/livebox2.jpg&imgrefurl=http://www.rapstrefa.pl/forum/viewtopic.php?t%3D21287&h=365&w=565&sz=7&tbnid=ZQWnvF9pNu2qPM:&tbnh=90&tbnw=139&prev=/search%3Fq%3Dlivebox%2B2.0%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=livebox+2.0&usg=__VUtblNgYZvcqRysyVNMTkxA_sZ8=&docid=m0SswE6poUjZZM&hl=pl&sa=X&ei=lRjoT8yAFJDMtAaKu6yRAQ&ved=0CFcQ9QEwAg&dur=1656"]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-NtA4MS7dwdo/Tjpve-Rq3iI/AAAAAAAAACU/KjgVPeseAWw/s1600/livebox2.jpg&imgrefurl=http://www.rapstrefa.pl/forum/viewtopic.php?t%3D21287&h=365&w=565&sz=7&tbnid=ZQWnvF9pNu2qPM:&tbnh=90&tbnw=139&prev=/search%3Fq%3Dlivebox%2B2.0%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=livebox+2.0&usg=__VUtblNgYZvcqRysyVNMTkxA_sZ8=&docid=m0SswE6poUjZZM&hl=pl&sa=X&ei=lRjoT8yAFJDMtAaKu6yRAQ&ved=0CFcQ9QEwAg&dur=1656[/url]

)

 

pomoże mi ktoś z tym ?

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Myślę,że to nie wina routera :)) ja mam identyczny i żadnego problemu nie mam :) masz pewność,że nikt nie łączy się z twoją siecią i nie kampi na twoim łączu ;>??:D

Opublikowano

Masz zablokowane na haslo internet? jesli nie, to może ktoś z niego korzystac.

Albo po prostu, wyłącz kabelek od routera i wlacz ponownie. Moze zadziała na dłużej, ja też to miałem, i po kilku wylaczania i wlaczania routera, pomoglo.

Dafuq ?

Opublikowano

mam hasło ... nikt nie ciągnie... a pozatym pokazałoby mi sie czy ktoś kradnie czy nie...

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Taki sam mam :)

 

Spróbuj go zresetować w pierwszej opcji po lewej stronie ekranu w : 192.168.1.1

 

Zainstaluj net.framework

 

PS:Jaki masz internet od TP (mb)?

201581433273810245187.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...