Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[hamachi] Czemu Wywala Kolege Przy Logowaniu Do World ?.


Gość PanZagłady

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam pytanie czy wieecie jak rozwiazac problem ? .

 

Bo moj kolega zalogowal sie na konto wybral postac i imperium. Tylko jak dal dalej by przelaczylo do swiata. To go tu wywala co zrobic ?

Opublikowano

Niech się ciągle loguje aż wbije.

To są prawdopodobnie lagi to samo sie dzieje kiedy wchodzę na zzyt2 dopiero gdzieś za 3 razem wbije

Albo masz zbugowaną mapę.

Opublikowano

jesli bugniete to jak odbugowac ?.

 

EDIT: nei sa bugniete bo konta bez GM i GA normalnie dzialaja .

 

EDIT2: sprawdzalem konta nie sa zbugowane... ani mapy .

 

Bardzo bym prosil kogos komu sie udalo z kolega zagrac o porady jak zrobil by mogl kolega wejsc do world... bo login server i char server moim kumplom dzialaja .... ale po wyborze postaci .. kick. Nie mowcie ze to lagi... bo inaczej by nie zalogowali sie wogole.

Opublikowano
jesli bugniete to jak odbugowac ?.

 

EDIT: nei sa bugniete bo konta bez GM i GA normalnie dzialaja .

 

EDIT2: sprawdzalem konta nie sa zbugowane... ani mapy .

 

Bardzo bym prosil kogos komu sie udalo z kolega zagrac o porady jak zrobil by mogl kolega wejsc do world... bo login server i char server moim kumplom dzialaja .... ale po wyborze postaci .. kick. Nie mowcie ze to lagi... bo inaczej by nie zalogowali sie wogole.

 

Ten sam problem mamy z kolega..

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...