Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komendy - Wszystkie Po Polsku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze mi ktos powiedziec jak zrobic tak zeby miec konia od paczatku??najlepiej militara

i jak zrobic zeby po klikani na przywolaną ksiege wojskowego konia militar nadchodzil... ???

  • Odpowiedzi 673
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze mi ktos powiedziec jak zrobic tak zeby miec konia od paczatku??najlepiej militara

i jak zrobic zeby po klikani na przywolaną ksiege wojskowego konia militar nadchodzil... ???

To jest ukryta treść, proszę

Proszę licze na + ^^

Wtf...

Zaco ten - ?

Pomagam w stawianiu serwerów:

  • Tibia
  • Minecraft
  • Cs'a (amxbans,pluginy itp.)

Opublikowano

gdzie sie wpisuje komendy

w chat :]

np./a xxx 70 , /setskillother xxx 1 59

:]

Pomagam w stawianiu serwerów:

  • Tibia
  • Minecraft
  • Cs'a (amxbans,pluginy itp.)

Opublikowano

Ostatnio tłumaczyłem kilka questów, i Pewności nie mam, ale chyba rozgryzłem co to są:

/e lotto_round

/e lotto-drop <0 lub 1>

 

Otóż istnieje event z loterią fantową. Gdy włączymy ją, bilety loteryjne zaczną dropić z mobów, a u starszej pani będzie można je wymienić. Później zostaną wylosowani zwycięzcy, którzy otrzymują jakiś przedmiot.

 

Wnioskuję, że /e lotto-drop <0 lub 1> włącza drop biletów z mobów, natomiast /e lotto_round włącza losowanie zwycięzcy

 

Tak, jak mówiłem, pewności nie mam, i wnioskuję jedynie z questa.

 

Będzie mi miło, jeżeli komuś to się przyda.

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up

Przydatne ^^ +'sik leci

Pomagam w stawianiu serwerów:

  • Tibia
  • Minecraft
  • Cs'a (amxbans,pluginy itp.)

Opublikowano

Hej wszystkim paczcie mam taki problem ze, mam swój piv i gra na nim 10 osób jaka jest komenda żebym ja miał konia i żeby ludzie mieli błagam o pomoc żeby all mieli boje,military jaka to komenda HEELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Hej wszystkim paczcie mam taki problem ze, mam swój piv i gra na nim 10 osób jaka jest komenda żebym ja miał konia i żeby ludzie mieli błagam o pomoc żeby all mieli boje,military jaka to komenda HEELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Hej wszystkim paczcie mam taki problem ze, mam swój piv i gra na nim 10 osób jaka jest komenda żebym ja miał konia i żeby ludzie mieli błagam o pomoc żeby all mieli boje,military jaka to komenda HEELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

 

// warn a triple

Edytowane przez M@niek

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jaka jest komenda na konia tzn mam swój serwer ale chce dać komuś konia albo mi co zrobić jaka to komenda ?

/horse_level nick i popziom konia np. /horse_level Manes 21

a id na książke to /item 50053

Pomagam w stawianiu serwerów:

  • Tibia
  • Minecraft
  • Cs'a (amxbans,pluginy itp.)

Opublikowano

Mam pytanie jak to gm- owie robią, że metiny 90 lvl rozwalają w pare sec. a ja mam gm na swoim serwie a z syriuszem +9 bije po niecaly 1000? Prosze o jakies komendy czy cos w tym rodzaju.

Opublikowano

a serwer jest włączony i wpisałeś ip do navicat z hamachi z konńcówką z 100 i czy wybrałeś podczas tworzenia serwera połączenie chamachi network interveis? czy jakoś tak? xD

graphic.png

76561198162331360.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...