Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak pomnożyć swoje grzybki x2


MrKCM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam napisałem wam krótki poradnik jak pomnożyć grzybki na Shakes and Fidget.

 

Wiec tak...

 

Robimy Nowa postać

-Kupujemy np 30grzybków stawiamy je wszystkie w karczmnie.

-Wybieramy środkowy kubeczek.

 

Gdy to wykonamy cieszymy się podwójna ilością grzybków.

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano

Myślisz, że za każdym razem kulka jest pod środkowym kubkiem ? Szczerze w to wątpie, a nawet nie wierzę.

1308908520-U361982.jpg
Opublikowano

@UP Myslisz ze po co trzeba zalozyć nowe konto? Bo to sie trafia tylko za pierwszym razem jak stawiasz w karczmie..

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano

Nie ma szans że trafisz. Te kuleczki nie są ustawiane przez adminów, że za którymś tam razem mają być akurat tam tylko przez program który automatycznie wybiera lokalizacje kuleczki.

skpUo.png

Opublikowano

Można trafic.. Za pierwszym razem jak grasz w karczmie. Sprawdzilem 5razy ;D

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano

OMG. Ludzie... Kuleczka jest ustawiania przez program losujący. Admini nie mają wpływu na to gdzie pojawi się kulka.

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

Opublikowano

@up

 

Trzeba,ale jest to napisane w temacie.

 

 

@top

 

 

Ten sposób nie dziala.Kubek,w którym jest kuleczka jest wybierany losowo.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Miałeś zwykłego farta . Szczerze to wątpię że sprawdzałeś to 5 razy :) . Kuleczka jest ustawaina losowo , nie ma określonej kolejności

Opublikowano

Myślisz , że za każdym razem kulka będzie pod tym samym - środkowym - kubeczkiem .Tak jak kolega M@łpa - nagraj film .

Szansa , że trafisz np.: 2x jest minimalna porównywalna do 0,0000001% szansy .

1340630312-U668733.png

Opublikowano

Myślisz , że za każdym razem kulka będzie pod tym samym - środkowym - kubeczkiem .Tak jak kolega M@łpa - nagraj film .

Szansa , że trafisz np.: 2x jest minimalna porównywalna do 0,0000001% szansy .

 

Heh skąd ty wziełeś takie % ? ?

 

Ja czasem po 3/4 razy trafiam ten sam jak złotem losuje.

Dota 2 > Lol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...