Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jak zarabiać? Zapytaj tutaj!


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 581
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Brak

2. Brak

3. Wojownik Body

4. P

5. Exandros

6. 83

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

1. Brak

2. Brak

3. Wojownik Mental

4. P

5. Exandros

6. 85

Opublikowano

1. Brak

2. Brak

3. Wojownik Body

4. P

5. Exandros

6. 83

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

1. Brak

2. Brak

3. Wojownik Mental

4. P

5. Exandros

6. 85

 

Ulepszanie w DT, ew. FB jednak na taki lvl to zbyt ryzykowne... ;)

Opublikowano

1. FMS +9 śr 40 KD pod expa +4 (śmierci i potwora)

 

2. Mistyk +8 500hp KD defa +4

 

3. Sura WP

 

4. Ostrze M4, Zbrojka M7, Strach M5

 

5. Syriusz

 

6. Lv 61

 

Polecam metiny Sohan, możesz też biegać w pt na kowala i ulepszać ;] Osobiście poleciłbym pójść do v2 doexpić 70, i metiny w red lesie bić, tylko troszke skile podgonić. Bij teraz metiny na evencie drop różdżki ;d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. FMS +9 śr 40 KD pod expa +4 (śmierci i potwora)

 

2. Mistyk +8 500hp KD defa +4

 

3. Sura WP

 

4. Ostrze M4, Zbrojka M7, Strach M5

 

5. Syriusz

 

6. Lv 61

 

 

 

Metki w red lesie / dt :>

Opublikowano

1. FMS +9 śr 40 KD pod expa +4 (śmierci i potwora)

 

2. Mistyk +8 500hp KD defa +4

 

3. Sura WP

 

4. Ostrze M4, Zbrojka M7, Strach M5

 

5. Syriusz

 

6. Lv 61

 

 

 

Ja tam polecam zwykły las, co prawda drop tam jest dość ograniczony ale często lecą kamole duchowe.

Plusem jest też to że mooby wychodzące z metka są słabe i będzie Ci szło elegancko. Dodatkowo możesz

chodzic na metki na sohan jak skończą Ci się te w zwykłym lesie bądź na odwrót :)

HBV27j.png

Opublikowano

Siemka, nie mam zbyt dobrego eq więc chciałbym się dowiedzieć jak zarobić.

 

1. Broń (KD) :FMS +9 sr 38, 6 siły, kd kryta i potwora +4

2. Zbroja (KD) : Tygra +6, 2khp :D

3. Klasa postaci : Woj body, posiadam też WP 79 lvl skille G5+, woja 69 ze słabym eq, boga +6 do expa, a reszta słaba, buffa 48 lvl, i dropka 40lvl, nie wiem czy z eq.

4. Skille : Aura M1, chcę zarobić na KU, na wp G5+

5. Serwer : Balmora

6. Lv postac : 38woj, 40woj, 69woj, 79wp ,48buff

 

Jakby co to pisać też na gg; 9190516 ;d

Opublikowano

Siemka, nie mam zbyt dobrego eq więc chciałbym się dowiedzieć jak zarobić.

 

1. Broń (KD) :FMS +9 sr 38, 6 siły, kd kryta i potwora +4

2. Zbroja (KD) : Tygra +6, 2khp :D

3. Klasa postaci : Woj body, posiadam też WP 79 lvl skille G5+, woja 69 ze słabym eq, boga +6 do expa, a reszta słaba, buffa 48 lvl, i dropka 40lvl, nie wiem czy z eq.

4. Skille : Aura M1, chcę zarobić na KU, na wp G5+

5. Serwer : Balmora

6. Lv postac : 38woj, 40woj, 69woj, 79wp ,48buff

 

Jakby co to pisać też na gg; 9190516 ;d

 

Polecam tym surką WP bić metki w DT z których lecą kamyki... ;) Najlepszy możliwy zarobek w metinie... ;)

Opublikowano

Polecam tym surką WP bić metki w DT z których lecą kamyki... ;) Najlepszy możliwy zarobek w metinie... ;)

Tylko że nie mam eq na tej surce i nie mam kasy żeby zrobić na nią eq ;d

 

Dlatego pytam jak zarobić troche na tym woju

Rudy kopać? metki w m2 ;d?

Opublikowano

1. Trutka +7 sr 25 czysta lub parta kd pvp +7 6 zwierzaki

2. Boga +5 5b 1k pz,5 do pz i pe na strzały 6 10 miecze 2x Kd +3 uchy/spped

3. Mental

4. Duchowe P Silne M5 walnięcie M6 Topek M6

5. Metin2 PL Solar

6.75 pol kulki i 76

 

Dodam ze mam kilka pereł białych na sell ale wgl nie schodza ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

1. Trutka +7 sr 25 czysta lub parta kd pvp +7 6 zwierzaki

2. Boga +5 5b 1k pz,5 do pz i pe na strzały 6 10 miecze 2x Kd +3 uchy/spped

3. Mental

4. Duchowe P Silne M5 walnięcie M6 Topek M6

5. Metin2 PL Solar

6.75 pol kulki i 76

 

Dodam ze mam kilka pereł białych na sell ale wgl nie schodza ;p

Wymień tą boga na jakąś +9 , zrób maskę strachu na +7/8/9 , "pocztaj " silne i jakieś biżu z hp 1.5k no i teraz możesz zacząć temat o zarobku :P

1. Metki mordu w dt

2. rybki

3.rudy w świątyni :>

1390831561-U140955.jpg

Bywalec
Opublikowano

1. Gizarma +8

 

2. Tygra +6 2k hp

 

3. Woj Mental

 

4. Silne M1 duchowe 4 reszta 1

 

5. Kronos

 

6. 27

Drop Medali Konnych w Łatwym Lochu.

Opublikowano

1. Fms 48sr 12 siła

 

2. Stalka +9 2kpz 10% pz

 

3. sura WP

 

4. Ostrze P zbroja P i strach P

 

5. Solar

 

6. 86

 

Polecam lecieć na stalki do red lasu ;D Ulepszać na dt ;] Lub Grota tam lecą Bronie na 65 etc. Również ulepszaj w DT

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Siema :) gram na sg ninja daggerem i postanowiłem sobie zrobić eq pod pvp i trochę pozarabiać na turnieju pvp ale do tego potrzebuje naprawdę dobre eq i zastanawiam się jak lepiej mi będzie zarobić :)

Mam do wyboru bicie metków na sohan (65 lvl) wojem bodym 68 lvl (na każdym ch jest po jednym metku zawsze bo nikt tego nie bije) eq nie jest rewelacyjne ale daje radę (fms +9 śred 32 z kd potwora +4 łuska +6 a biżuteria po 1.5 k hp skile aura m7 berek m4)

Albo zrobienie dropka do m2 (czasami ktoś to bije ale też jest tego dużo )

Który sposób lepszy ? Dodam że za samego bodego mogę mieć 40 kk jakbym go sprzedał :)

Jeśli jest jeszcze jakiś dobry sposób do zarabiania na sg to proszę o opisanie go :)

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...