Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WojnyGildi]IntelCraft[70Slotow][Frakcje][24/7][Dedyk][NO-WL][MilaAtmosfera]


fabian11

hm  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      36
    • Moze
      7
    • Nie = Daj komenta dlaczego.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ndkj2h.png

 

PVP: Tak, wszedzie oprocz Spawn'u.

 

Hosting: Dedykowany

 

Typ Serwera: Survival, WojnyGildii

 

Ilosc Slotow: 70.

 

IP: intelcraft.sytes.net / intelcraft.slyip.com / 192.166.218.146

 

5vxanq.png

 

Wszytkie najwazniejsze dla serwera typu WojnyGildii

 

jak, Factions, McMMOReszta to tylko dla mnie, admina, aby ulepszyc serwer.

 

hx86d3.png

(Admin)aplabs

 

(Admin)RebelCoil

 

r2npq8.png

 

Jest to juz moj drugi serwer, ale mysle ze ten jest troche

 

bardziej dopracowany.

 

Serwer stoi na Dedyku, parametry tego serwera to:

 

8 GHz mocy CPU

 

8192 MB pamięci RAM

 

60 GB powierzchni

 

5000 GB transferu

 

99,9 % uptime

  • kopia bezpieczeństwa
  • dyski SSD

POLSKA lokalizacja

 

__________________

 

Na tym serwerze chodzi o Walke, trzeba byc twardym zeby przetrwac i byc kims na serwerze, A slotow tylko 70 bo jest niestety wgrany Orebfuscator,

 

a innego pluginu na anty-xray nie bylem wstanie znalesc.

 

System jest taki, normalny nowy gracz co wbija na serwer, ma

 

range Gracz, wtedy ma wszystkie permsy co SGracz oprocz /f create, postanowilem takie cos wprowadzic aby nie zostalo stworzonych za duzo frakcji do ktorych nikt nie dojdzie. Aby dostac range SGracz wystarczy zlozyc podanie, tu na forum. Aby grac na Beta Testach musicie zlozyc podanie o dodanie do White-List, beta testy beda trwaly dwa dni, kazdy znaleziony bug bedzie nagradzany Diaxami na Officjalnym starcie serwera.

 

Mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic

:)

 

Pozdrawiam aplabs, fabian11.

TS: 192.166.218.146

 

 

ws4q60.png

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze:
  • Premium :
  • Czas gry dziennie:
  • Wiek:
  • Znajomosc gry gildiowej:

2w74msg.png

 

 

(Obrazki by me, zabraniam kopiowac!)

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: TheXon111
  • Premium :Nie
  • Czas gry dziennie:Kilka godzin mogę grać bo noga w gipsie.
  • Wiek:w lipcu 14
  • Znajomosc gry gildiowej: Nigdy nie grałem

Opublikowano

  • Podanie na czy SGracz:
  • Twoj nick w grze: AdzikLBK
  • Premium : Posiadam
  • Czas gry dziennie: 6/7 h
  • Wiek: 15 lat
  • Znajomosc gry gildiowej : Bardzo dobrze znam ten plugin ponieważ to mój ulubiony typ serwera

Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: klan189
  • Premium : Nie
  • Czas gry dziennie: Ok. 5 godzin
  • Wiek: 13
  • Znajomosc gry gildiowej: Duża

You MAD?

Opublikowano

Problem z VPS'em naprawiony, mozna juz grac, przepraszam za komplikacje.

 

Zapraszam.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: Diukes
  • Premium : Nie
  • Czas gry dziennie: Spory. Koniec roku za pasem.
  • Wiek: 17
  • Znajomosc gry gildiowej: Gram tylko na serwerach z frakcjami.
  • Ts: Tak

Opublikowano

/kit tools zostalo naprawione, mozecie teraz uzywac tej komendy.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: Diablu
  • Premium : Tak
  • Czas gry dziennie: Bede wchodzić często koniec roku sie zbliża
  • Wiek: 13
  • Znajomosc gry gildiowej: Większość serwerów na których gram to sur+frakcje :D
  • Ts: Tak ale nie mam mikro

Opublikowano

Xenoreni i Diablu otrzymali SGracza.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: Kompot45
  • Premium : Oczywiście : )
  • Czas gry dziennie: ok. 4 godzin w tygodniu, ok. 10 godzin w weekendy (nie jestem no-life)
  • Wiek: 16
  • Znajomosc gry gildiowej: 10/10 ; )

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Jestem w trakcie spolszczania kazdego pluginu na serwerze, zapraszam!

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na SGracz:
  • Twoj nick w grze: ADI2012
  • Premium : NIE ale może kiedyś :P
  • Czas gry dziennie:10/13 GODZ
  • Wiek:14
  • Znajomosc gry gildiowej: 10/10

Opublikowano

  • Podanie na SGracz
  • Twoj nick w grze: Skyline
  • Premium : Tak
  • Czas gry dziennie:4-6 godzin dziennie
  • Wiek: 17
  • Znajomosc gry gildiowej: Bardzo wysoka, na tylko takie survy z factions wbijam od zawsze ;)

Opublikowano

  • Podanie na SGracz
  • Twoj nick w grze:Xsenon1996
  • Premium :Tak
  • Czas gry dziennie:Róznie raczej nei jestem no-life
  • Wiek:16
  • Znajomosc gry gildiowej:Wszystkie komendy znam jezeli o to chodzi

Opublikowano

  • Twoj nick w grze:CelsoJunior
  • Premium :Brak
  • Czas gry dziennie:Różnie ;)
  • Wiek:15,9
  • Znajomosc gry gildiowej:Łoooo Jezu 11/10 ;]

 

 

PS. Serwer świetny , polecam , jeszcze nie ma jakichś świetnych gildii , wiec jeszcze można zaistnieć ;)

Opublikowano

  • Twoj nick w grze: Fluxxiu
  • Premium : jeszcze nie
  • Czas gry dziennie: 6-7 h
  • Wiek:13
  • Znajomosc gry gildiowej: 10/10 - ogarniam wszystkie komendy frakcji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...