Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skyblock][45 slotów][Odbugowany][No-premium][SURV]Mynecraft


Zaxer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przynajmniej mój nie jest tak zbugowany ;* Ciesz się tylko z tego że rodzice Ci na to kase dają ;)

Camorra Skyblock - 94.23.246.207:25085

Opublikowano

Na tym serwerze mam już bardzo dużo, ale musze zaprzestać gry ponieważ są bugi z klonowaniem itemków. Dla mnie bez sensowne jest dalsze granie, jeżeli nie zrobicie całkowitego restartu wszystkich wysp i nie usuniecie bugów.

Opublikowano

Server polecam. Wpadlem i zobaczylem, spodobalo mi sie. Mam nadzieje ze bedzie tutaj gralo coraz wiecej ludzi :)

 

Server polecam. Wpadlem i zobaczylem, spodobalo mi sie. Mam nadzieje ze bedzie tutaj gralo coraz wiecej ludzi :)

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Lagi Lagi Nie polecam

Był full, ram dokupiony

 

Na tym serwerze mam już bardzo dużo, ale musze zaprzestać gry ponieważ są bugi z klonowaniem itemków. Dla mnie bez sensowne jest dalsze granie, jeżeli nie zrobicie całkowitego restartu wszystkich wysp i nie usuniecie bugów.

Wszyscy co kopiowali są zbanowani a ich wyspy usunięte

 

Przynajmniej mój nie jest tak zbugowany ;* Ciesz się tylko z tego że rodzice Ci na to kase dają ;)

 

Rodzice kasy mi nie dają bo mam sponsora, a jeśli bym nie miał to umiem zarobić na własne potrzeby.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Chcialbym przypomnieć że trwa rekrutacja na moderatorów skyblocka poprzez forum-adres na /skyblock tower

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Moge prosić o unbana? Spytałem sie dla żartu admina NIEZROBIEEVENTU czy zrobi event (podkreślam dla żartu) i dostałem bana na 5m. 5 minut to to nie jest bo dostałem go wczoraj więc 5 miesięcy?

Nie sprzęt lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

649c1f9662363.jpg

Opublikowano

Chciałbym was poinformować że co 2 miesiące odbędzie się losowanie VIP'ow i ten który wygra otrzyma GiftCode prosto ze strony minecraft.net!

VIp to tylko 5zł (do 15) a może wygrać 100zł!

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...