Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RedoxCraft #2 [dedyk 43 + 2 sloty] Frakcje + Czysty Survival


sqez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODRADZAM

Po wejśćiu na serwer ty jebany chuju! wypierdalaj a admin nic porazka

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

@up

 

 

Nie prawda nie hejtuj mi tu :)

 

Jak narazie gra 11 ludzi i żaden się nie skarży :P

 

Zapraszamy !!

Opublikowano

Cóż mogę powiedzieć na temat tego serwera...

 

Ogarnięta i dojrzała administracja, ciekawi ludzie i śmieszne sytuacje. Praktycznie brak bugów.

 

Całkowicie polecam, dobrze się gra i miła atmosfera!

Opublikowano

@up fakt, smiesznie bylo

:D

 

w kazdym razie, przenosze serwer na inna maszyne. do 17:30 serwer bedzie off.

PRZEPRASZAM.

Opublikowano

Info

 

 

Server jest ON i bd !

 

Klonowanie nie dział !

 

X ray = ban perm

 

Nodus i inne syfy = Ban perm

 

Przepraszamy za te przerwy i zapraszamy do gry !

Opublikowano

kurcze ktoś pojmuje zdanie "czysty surwiwal " ?

czysty bez jakiś pluginów typu frakcje ,cuby ... czysty !! .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Cóż, server zapowiadał się fajnie, ale wpadł taki Mr Boll i zepsuł rozgrywkę. Włamuje się innym na konta (mój kolega stracił hasło) i przejmuje ich gildie. W ten sam sposób włamał się na konto Kicek.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

No raczej niezbyt, wiem jakie hasło miał MJedi bo mi powiedział, wczoraj grał ze mną normalnie a dzisiaj wchodzę na server, nie ma go w gildii, wszystko przejęte.

Wczoraj Mr Boll wykorzystał moją koleżankę by weszła na konto Kicka i go zabił, po czym przejął jego gildię. Twierdził, że nie było konto zarejestrowane, ale widziałem jak Kicek grał. Tak samo twierdził, że MJedi nie było zarejestrowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...