Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem nie mający rozwiązania] Minecraft nie odpala. W żaden sposób.


Loperenco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż mam problem z minecraftem przez który nie gram już ponad miesiąc czy dwa. Strasznie chciałbym pograć. A więc problem polega na tym iż jakiś czas temu miałem poważną awarię sprzętu(dysk twardy). Teraz jest już ok, wszystko zaleczone bez wymiany dysku i śmiga że hej. Ale nie ma tak łatwo. Awaria wprowadziła kilka błędów których jak dotąd nie udało mi się usunąć. Jednym z nich jest właśnie mc ( O_o ). Od czasu awarii nie działa. Problem polega na: Klikam ikonke mc, pojawia się w menadżerze zadań w procesach proces minecraft, który od razu znika. Poprostu po kliknięciu, nie reaguje inaczej niż tylko 1sekundową klepsydrą. Nie pomogło nic, reinstal javy minecrafta a wszytskie minecraftowe pliki są w porządku. Proszę o pomoc oraz z góy dziękuję.

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

A skąd. Myślałem właśnie o zakupie oryginała, ale jak się zastanowiłem, to wina na 100% nie leży w wersji pirat/oryginał, ponieważ te problemy wystąpiły odrazu po awarii. Pztm, wtf, nie opisałem problemu jasno? Nieważne ile klikam, i tak się nie uruchomi, gdyby tak się dało, nie pisałbym tu

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

jak sam twierdzisz że nie ma rozwiązania to poco piszesz?

 

topic ak nic nie pomoze format kompa

Opublikowano

Jako admin też nie pomaga, tego launchera nie wiem jak zainstalować. Proszę o pomoc a nie proste zdanko 'zrób format kompa', każdy głupi potrafi to powiedzieć a ja wiem że na 100% jest sposób -.-

 

@Edit

Piszę problem nie mający rozwiązanie bo jeszcze nikt nie pomógł i nikt nie wie jak to naprawić. W googlach nie ma niestety -.-

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Odświeżam.

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Spróbuj ściągnąc oryginalnego launchera ze strny minecraft.net, i sprobuj go odpalic.

Bo zapewne grasz na sp?

Jak sciagniesz oryginalnego launchera, to chociaz go odpal.Jak odpali to bd dzialac, i kup premium.

 

A SP to nie wiem, nie trawie piractwa :)

Dafuq ?

Opublikowano

Ta, też bym nie trawił gdyby nie to że nie umiem posługiwać siętakim gównem jak paypale i inne bullshity. Gdyby mc byłby w empiku to miałbym go w 10 sec i teżbym nie trawił piractwa ale jest jak jest.

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Sterowniki mam zaaktualizowane. Nie będę robił formata tylko dlatego że podejrzewasz że to pomoże. Muszę mieć 100% pewności

 

Wygląda na to że sobie nie pogram... Czy tylko ja mam kurw ten problem?

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Nie jeżeli chodzi o minecraftSP to też tak mam , ale to przez nową jave , pobierz MineshafterSquared (.EXE !) - ja dodatkowo nie moge odpalac plików .jar

Opublikowano

Dalej nie działa. Sciągnąłem i dokładnie tak samo jak z poprzednim launcherem. Sekundowa kelpsydra zero reakcji to wszystko

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Może spróbuj pobrać oryginalnego launchera lub spróbuj odpalić minecraft przez Mineshafter. Kiedyś na innym kompie miałem ten problem i mineshafter pomógł

Opublikowano

Rozwiązanie jest proste ;>. Pożyczasz od kolegi dysk wrzucasz tam mc i sprawdzasz czy działa.Jak tak to zainstaluj nowego windowsa lub kup w pełni działający dysk.Jeśli nie to winą jest oprogramowanie potrzebne do uruchomienia mc.

Opublikowano

2@up Mineshafter nie działa.

 

1@up Rzeczywiście proste. Pożyczyć dysk twardy od kolegi. Kupić nowy dysk. Zmienić windows. Tak to na pewno pomoże. Gdybyś czytał uważniej zauważyłbyś że problem jest z launcherem ewentualnie z plikami w .minecraft powiązanymi z minecraftem.

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Powiem że problem rozwiązał się sam. Zrobiłem dzisiaj około 4 reinstalle javy(na tą samą wersję najnowszą lol) i dopiero po czwartym (21.;00) zaskoczyło. Mc działa, ale nie rozumie,m czemu musiałem robićtyle reinstalli javy. Dzięki wszystkim za pomoc

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...