Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy istnieją działające haki do codmw2 ?


gonzal11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temcie. Dlaczego chcę używać haków bo czasami wkur.wia mnie to jak ktoś cie z połowy mapy przez ściany zabija albo jak aim chodzi

A więc czy są do tego haki??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

catalyst publiczny to syf, moj multihack na fourdelta spokojnie cisnie jakiegos catalysyta czy x22 (mam nospreada +autowall :)

dasz linka??
Opublikowano

Z tego co wiem nie ma obecnie darmowych hacków. Kilka tygodni po premierze jeszcze były dostępne darmowe hacki ale od razu je usuwali. Ja zdążyłem się załapać i miałem lvl hacka ale niestety nie pamiętam nazwy. Jeśli już chcesz to musisz brać płatne.

Opublikowano

Macie linka do level haka a dokładniej program do edycji profilu gracza dodaje all emblematy max lvl prestiż i wszystkie możliwe ulepszenia broni. Na filmiku koleś odpala 2 programy ale was interesuje tylko ten pierwszy. Działa wszędzie!!!

http://arkaman.com/mw2/eam

Opublikowano

Macie linka do level haka a dokładniej program do edycji profilu gracza dodaje all emblematy max lvl prestiż i wszystkie możliwe ulepszenia broni. Na filmiku koleś odpala 2 programy ale was interesuje tylko ten pierwszy. Działa wszędzie!!!

http://arkaman.com/mw2/eam

 

//Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...