Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Ripy(plaga) po włamie na Balmorze Koniec serwera?


Chyba Klamiesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP -.-

 

 

a co do Balmory hmm nie lubie nikogo bronić ale ja już na pompiemt2 też miałem włam faktycznie jest to mega utrata graczy czyli z 1k online na 450+ potem akcja z moim słabym technikiem ''sebbon/sevix'' co uciekł przy okazji niszcząc serwer ... ale wracajac do tematu balmora aż tylu graczy nie straci, bambus3k serwer naprawi fubu (fubuxmetin: 30k widzów) zrobi reklamę i wróci wszystko do normy.

 

ale włamać się na serwer który tyle czasu stoi to też jest wyczyn

Opublikowano

Pompa tyle za na balmorce tej utraty nie ma od 1h po starcie ;] bo jest lekko ponad 2k osób jak w jino jest z 400 ;d, balmora jest i bedzie napewno w top5 serwerow PL.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Pompa tyle za na balmorce tej utraty nie ma od 1h po starcie ;] bo jest lekko ponad 2k osób jak w jino jest z 400 ;d, balmora jest i bedzie napewno w top5 serwerow PL.

 

 

no bedzie w top5 bo w top 1 bedzie ravia :P ale nie teraz świruję chodzi mi o to że mi ten serwer nie przeszkadza jak żaden inny niech sobie istnieją zarabiają co mnie to tylko się zdziwiłem ze ktoś IM się wbił do bazy danych

 

dobra już nie spamuje (bambus3k sobie poradzi wiec temat do zamknięcia bo końca balmory raczej nie doświadczymy)

Pasjonat
Opublikowano

hahahah ! co za dzieci, zadna wlamka. Siedzialem na TS wtedy kiedy FuBu chcial cos zrobic, i nie wiedzial co. Ktos mu zaproponowal przywolac Lorda i Kosuche w m1, ale przywolal pare riperow. Zabili z 4/5 i reszte usunal. :) co za dzieci.!

Opublikowano

@2xUP

Ha , ha , ha . . bardzo śmieszne. Nawet taki newbie Ci napewno nie przywoła na oko 30riperów zamiast kostuchy no staryyyy .. mama wie że ćpiesz ?

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Z jednej strony dobrze, z drugiej nie.

chadapng_rsxanaw.png

"Jak pewnie wiesz nie przyszedłem tu by przegrać,

Poczekaj brat na puentę niech runda się rozegra!"

Znawca
Opublikowano

TrollFace.png

 

 

 

 

 

 

 

było pisać, dałbym tego 99lv ; )

Z ciebie taki hacker jak ze mnie ksiądz

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Japierdole, to było tak dawno....

Wtedy pamietam cofka jeszcze była bo grałem.

 

 

Balmora był, jest i będzie najlepszym prywatnym serwerem w historii. 

Opublikowano

Japierdole, to było tak dawno....

Wtedy pamietam cofka jeszcze była bo grałem.

 

 

Balmora był, jest i będzie najlepszym prywatnym serwerem w historii. 

nie lubie ci racji przyznawać, ale sie zgodze

dla mnie ravia to syf i te jp armie

10294346_711491505563062_593349213048663

Opublikowano

nie lubie ci racji przyznawać, ale sie zgodze

dla mnie ravia to syf.

 

W dodatku syf, na którym administracją są hipokryci, bo tam jest więcej przekrętów niż na starym yitianie gdzie administracja sprzedawała i przyznawała sie do sprzedawania eq na allegro xD

Opublikowano

W dodatku syf, na którym administracją są hipokryci, bo tam jest więcej przekrętów niż na starym yitianie gdzie administracja sprzedawała i przyznawała sie do sprzedawania eq na allegro xD

Isamu sam sprzedaje postacie, yangi a gada na Jarusia xD

mial byc konkurs na tą postac ZakutyLeb, i jakoś go nadal nie bylo

Opublikowano

Isamu sam sprzedaje postacie, yangi a gada na Jarusia xD

mial byc konkurs na tą postac ZakutyLeb, i jakoś go nadal nie bylo

 

Bo gra na tej postaci jakieś 5 osób. 

 

W dodatku pamiętam jak bodajże Miszczu wstawił filmik, gdzie handlował z benq z postaci GM, później tłumaczenia a tłumaczenia było.

I te pierdolenie isamu, że nie brał rad itp ze swojej postaci gm   :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...