Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak ogarnąć drop na własnym privie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc mam problem, otóż kiedy gram na własnym privie leci mi tyle śmieci że aż doprowadza to do lagów czasem. Gram na kliencie od pavelom2 no coś takiego, ale czy ktoś wie jak zrobić żeby drop był zwyczajny taki jak powiedzmy na pl czy na balmorze? Byłbym BARDZO wdzięczny za pomoc. Gdzieś czytałem, że trzeba usunąć jakiś plik mob drop item, ale szczeście, że zrobiłem kopie bo już bym serwa rozdupczył ;/ Proszę o pomoc, wynagrodzę.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jeśli chodzi o ulepszacze to tutaj masz mój temat:

http://www.mpcforum....zy-na-serwerze/

 

Jednak z tego co widzę, to link nie działa, więc sam bedziesz musiał pozmieniać.

 

Musisz wejść do folderu (pliki Arymana):

http://www.mpcforum....zy-na-serwerze/

 

I tam edytować plik etc_drop_item.txt

 

W innych plikach ścieżka jest podobna, wiec nie powinieneś mieć problemu z jego znalezieniem.

Opublikowano

Ale to i tak pół drogi, no bo dalej będzie lecieć masa broni zbroi i innego śmiecia. Wiem, że da się to jakoś zrobić, żeby ten drop był zwyczajny, ale za nic nie wiem jak ;/ W każdym razie skorzystam z poradnika, to już zawsze coś.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...