Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ten koleś mnie oszukał? już nie dostane yangów..?;/


Schettesune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ ma tylko jeden komentarz. Spotkałem się już z takimi. Zwykły oszust, a jest pewny siebie, że nikt o 10zł nie będzie szedł na policje. Do 200zł nie ma przestępstwa.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Typ ma tylko jeden komentarz. Spotkałem się już z takimi. Zwykły oszust, a jest pewny siebie, że nikt o 10zł nie będzie szedł na policje. Do 200zł nie ma przestępstwa.

 

To nie tak że do 200zł nie ma przestępstwa. Przestępstwo jest tylko że do 200zł o znikomej szkodliwości czy jakoś tak.

Jeżeli sprzedajesz/kupujesz na allegro to obowiązuje umowa. Jeżeli gość nie dał tego za co zapłaciłeś to on i tak będzie

musiał zwrócić kasę nawet gdy jest to nawet głupie 10zł. Zresztą, widziałeś ilu on ludzi wydymał? Na aukcji zostały sprzedane 43szt

czyli zarobił, a raczej nakradł 430zł. Jeżeli znajdzie się ktoś mądry to gość będzie miał przejebane a kasę będzie musiał zwracać co do grosza.

HBV27j.png

Opublikowano

To nie tak że do 200zł nie ma przestępstwa. Przestępstwo jest tylko że do 200zł o znikomej szkodliwości czy jakoś tak.

Jeżeli sprzedajesz/kupujesz na allegro to obowiązuje umowa. Jeżeli gość nie dał tego za co zapłaciłeś to on i tak będzie

musiał zwrócić kasę nawet gdy jest to nawet głupie 10zł. Zresztą, widziałeś ilu on ludzi wydymał? Na aukcji zostały sprzedane 43szt

czyli zarobił, a raczej nakradł 430zł. Jeżeli znajdzie się ktoś mądry to gość będzie miał przejebane a kasę będzie musiał zwracać co do grosza.

 

Ponizej 200zl to wykroczenie a nie przestepstwo.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...