Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

= BloodMine = [Dedyk] [NowaOdsłona] [WojnyGildi] [Frakcje] [mcMMO] [PVP] [NO-WL] [TS3]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nie mogę zrobić więcej niż 5 sethome, jeśli mam vipa?

 

Naprawimy to w najbliższym czasie.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer, jest to jeden z lepszych serwerów na jakich grałem typu Frakcje+Mcmoo.

Administracja bardzo szybko odpowiada na pytania, pomaga, organizuje eventy.

Serwer obecnie nie działa, ale mam nadzieje, że to chwilowe, bo przed chwilą był Online.

51962527089842679212.jpg

 

Zbieram +

Opublikowano

Polecam serwer, jest to jeden z lepszych serwerów na jakich grałem typu Frakcje+Mcmoo.

Administracja bardzo szybko odpowiada na pytania, pomaga, organizuje eventy.

Serwer obecnie nie działa, ale mam nadzieje, że to chwilowe, bo przed chwilą był Online.

 

Serwer był chwilowo offline jeżeli dobrze pamiętam.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Już widzę, VIP, standardowo. 11 z groszami i masz diamenty. Chyba was staw barkowy swędzi. Żegnam.

  • N
  • i
  • e
  • p
  • o
  • l
  • e
  • c
  • a
  • m

 

Ty chyba nie umiesz czytac hmm ? Jezeli nie podoba Ci sie styl serwera to nie graj, ale swoje umjejętności czytelnicze nie musisz przedstawiac . Chyba nie zobaczyles wszystkich mozliwosci konta VIP... Pozatym to jest dla chetnych ludzi nikt nikogo nie zmusza.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Serwer jest boski . Atmosfera na serwerze bardzo przyjemna . Duzo eventow . Ogarnienta administracja . Taki jakiego szukałem . Zdecydowanie polecam

Opublikowano

Czemu serwer jest teraz off czy tylko ja tak mam?

 

Serwer juz działa, niestety mamy problemy z atakami ddos , ale raczej teraz powinno byc ok.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...