Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego nie mogę się zalogować na własny serwer metin2 hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Dlaczego nie mogę się zalogować na własny serwer metin2 hamachi?

 

Root poprawnie zmieniony porty są ...

 

Nie wiem o co chodzi .

 

Proszę Was o pomoc .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

też mam podobny problem...

nie mogę wbić na swój serwer hamachi

client mam 2010roku a serw na plikach sherera!

 

nie wiem czy pongi się zgadzają bo w ogóle nie mogę się zalogować (cały czas pisze, że mnie loguję, ale nic się nie dzieje...)

 

proszę was o pomoc T_T

Dragon_Ball_z_Banner_by_Gohu44.jpg

 

Wrzuć na luz i daj + ;)

Opublikowano

quster więc masz zły pong, sprawdź w metin2client.bin/metin2.exe/metin2.bin ping, i po zalogowaniu się na sftp pong w game.

 

właśnie o to chodzi, że nie mogę znaleźć żadnego pongu w metin2.bin, metin2client.bin ani w pliku .exe

pisze "Can't find the text" i pong którego szukam...

 

PS: nie wiem czy to nie czasem przez to, że mam chińskiego clienta (w packu nie ma locale_pl tylko locale_ca)

 

Jeśli możecie to dajcie link do POLSKIEGO CLIENTA 2010 (NIE CHIŃSKIEGO!)

Za Pomoc dam limit lajków i 5 gwiazdek !!!

Dragon_Ball_z_Banner_by_Gohu44.jpg

 

Wrzuć na luz i daj + ;)

Opublikowano

Masz torrenta do pla z 2010 roku:

http://speedy.sh/NyvbD/Metin2-PL-20100528.exe.torrent

https://www.virustotal.com/file/13c3e2d0fa5f9e29c461109bb0af5da81d43bff8cfb47c40f56d2a5814099782/analysis/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

@UP

 

Dzięki stary :) Lajk dla ciebie ;D

a jeżeli rzeczywiście, to torrent do pl'a i zacznie mi w końcu wszystko śmigać to 5 do profilu poleci też ;DD

 

/Edit

 

Wszystko działa ^_^ dzięki

masz 5 ;DD

Dragon_Ball_z_Banner_by_Gohu44.jpg

 

Wrzuć na luz i daj + ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...