Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pies wytypował zwyciezce meczu Polska-Rosja !


xpacmanx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dla psa kiełbasa :D

 

A no nie dziwota że wybrał kiełbasę, z mojego doświadczenia wiem że psy nie za bardzo za warzywami przepadają :P

 

No co ty kurwa nie powiesz.

Niezle, szczegolnie biorąc pod uwagę nazwę tematu, ma chłopak dar.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Ku*wa glupota ludzka nie zna granic. Nazwa tematu zwiazana z meczem Rosji a w temacie mowa o Czechach. Brawo!

I jeszcze ta kielbasa. Jasne ze pies nie mial innego wyboru.

Opublikowano

Ku*wa glupota ludzka nie zna granic. Nazwa tematu zwiazana z meczem Rosji a w temacie mowa o Czechach. Brawo!

I jeszcze ta kielbasa. Jasne ze pies nie mial innego wyboru.

 

Rzeczywiście,mój fail

25kr0nq.jpg
Opublikowano

Japierdole, ludzie nie rozumieją tej aluzji. Może ja spróbuje Wam wytłumaczyć, te "typowanie" jest rodzajem parodii typowań tych żółwi i innych zwierząt z różnych krajów ;f

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Specjalista
Opublikowano

Wytypował zwycięzcę Polska-Rosja, a na obrazku jest Czechy-Polska.

Widziałem to kilka razy na facebooku.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Japierdole, ludzie nie rozumieją tej aluzji. Może ja spróbuje Wam wytłumaczyć, te "typowanie" jest rodzajem parodii typowań tych żółwi i innych zwierząt z różnych krajów ;f

nie dla debilów takie aluzje, jak nie rozumieją to ich sprawa ;c debilów trzeba trzymać na dystans.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WYCZUWAM PODSTEMP PONIEWARZ NA KARTCE Z OGURKIEM NIC NIE BYŁO, DOWUD NIEZBITY NA TO JEST TAKI RZE OGUREK SZTUCZNIE WYGLONDA I NIE WYTWARZA CIENIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...