Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Nagrac Gre Na Xbox 360 Wiecej Niz 8 5 Gb


BloodSeba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nagrywasz normalnie jak kazda inna gre z tym,ze zeby nagrac w 100% musisz miec nagrywarke liteon ihas z wgranym firmware pod plyty ktorych chcesz uzyc.A w przypadku Max Payne 3 musisz nagrac dwie plyty.

ruch_13.jpg
Opublikowano

JAKIE DWIE PLYTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? czy wy wiecie ze istnieje cos takiego jak DVD DL ?

ktore ma pojemnosc 9.4gb ?

97 procent nastolatków słucha techna,rapu i innych smieci...ja slucham normalnej muzyki. rocka,hard rocka np. AC/DC albo Guns 'n Roses

A ty ? należysz do tych 3 procent ?

kryspin99.jpg

Opublikowano

JAKIE DWIE PLYTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? czy wy wiecie ze istnieje cos takiego jak DVD DL ?

ktore ma pojemnosc 9.4gb ?

Wez sie ogarnij,jak chcesz nagrac gre 2 plytowa na 1 plycie?
ruch_13.jpg
Opublikowano

chyba ze tak ale nigdy nie slyszalem aby gry na x byly nagrywane na dwie plyty 0-0

97 procent nastolatków słucha techna,rapu i innych smieci...ja slucham normalnej muzyki. rocka,hard rocka np. AC/DC albo Guns 'n Roses

A ty ? należysz do tych 3 procent ?

kryspin99.jpg

Opublikowano

zacznijmy w ogóle od tego ile ma twój obraz gry?

jeśli nie jest on podzielony na dvd 1 i dvd 2 to w img burn jest opcja truncate jak już ktoś sprytny zauważył

raczej używasz płyt DL nie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...