Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[50 SLOTÓW][WOJNY FRAKCJI][MCMMO][NO-PREMIUM][NO-WL] RPG-Minecraft


konrad132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słowniczek dzieciaczku i na hamachi idz

 

 

 

 

Niech Headadmin przeniesie ten serwer na hamachi bo tam sie nadaje.

Spawn to wielki kloc,brzydko mapa wyrownana,ortografia lezy,wykonanie spawnu 1/10,malo wyjasnione na spawnie komend itp..

 

Administracja mysli ze ma 50 slotow to serwer musi byc dobry.

Do mojej ortografii nie masz co się, że tak powiem przypierniczać. A to, że inni nie umieją pisać to już nie moja sprawka. Ja od poradników nie jestem, jeżeli wchodzi się na serwer z takimi pluginami powinno sie znać kilka komend. Cześć.

Opublikowano

Na serwerze są masakryczne lagi, zwłaszcza gdy jakiś gracz wchodzi do gry to jest ścina na 10 sekund. Grać sie nie da. Nie polecam.

Strona mojego autorstwa pozwalająca rozwiązać dowolne równanie z jedną niewiadomą: http://rozwiazywacz.com

Opublikowano

To chyba macie internety na korbkę. Dzieckiem to możesz sobie rodzeństwo nazywać, a nie nas. W dodatku wyzywacie naszą ekipe bo dostaliście bana, za cheaterstwo albo spawnowanie itemow, bo nie potraficie grać fair play.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...