Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolandCraft - RoleyPlay + PvP ! only ! nO wl, nether, end online! 32 slot


KineQ123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b_560_95_1.png

Diamond_%28Gem%29.pngMinecraft serwer SURVIVAL ! Diamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 176.9.11.7:25640

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 32

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

i7789e.jpg

1337427292-U363900.png

Radek, KineQ

1337427314-U363900.png

Zapraszam na serwer Survival ! - PVP

Dużo zabawy, eventów i tego czego lubicie

:)

CUBOID ZA 32 DIAMENTY OD ADMINA !

Opublikowano
beztytuu12qq.png

 

Lubisz wyzwania? Kochasz przygodę i walkę o przetrwanie?

Ten server jest dla ciebie! Zbierz znajomych i chwyćcie za broń.

Stwórzcie wspaniała gildię, która nie będzie lękać się innych.

Walczcie o wasze tereny oraz podbijajcie i rabujcie cudze!

Czujecie to? To jest właśnie to czego pragniecie!

Zapraszamy!

 

 

 

spacja.png

IP Serwera: s1.minenetwork.net:25565

spacja.png

Nazwa Serwera: MineNetwork

spacja.png

Typ Serwera: Wojny Gildii

spacja.png

Premium:Premium/Non-Premium

spacja.png

Ilość Slotów: 200

spacja.png

Założyciel Serwera: Karno

spacja.png

 

Nasze zalety:

 

 

Sklepy gildii

Ciekawe pluginy

Bardzo dobra maszyna-brak lagów

Częsta obecność administracji

 

Dużo eventów

Rzadkie resety mapy

Stabilny server, ktory ma na celu gre przez wiele miesięcy

Uczciwa administracja

Opublikowano

Dobra, moja opinia na temat serwera to: DNO !

 

Dlaczego? Już mówię. Wbiłem na serwer, 2 minuty pochodziłem sobie i wywaliło z gry ( wcześniej zrobiłem reloga ). Z minute był off i włączyli, była coffka. Powiedziałem do [HeadAdmin'a]BrumBrum, że mi znikły itemy i czy mógłby je oddać (na początek dostawało się podstawowe przedmioty, m.in. kamienne narzędzia). On natomiast odpowiedział, że ma To w dupie i czy ma mi zrobić loda (omg). No to powiedziałem Tak. Ale on zaczął się bulwersować wyzywając mnie od: dzieciaków, cwaniaków, minecraftersów i zaczął mnie straszyć banem. Powiedziałem, że za co. ( ani razu Go nie wyzwałem ) Że za wyzwiska powiedział, i ostrzegł mnie, że to jest ostatni raz i dał mi kicka z powodem : 'wyzywasz admina'. Ciekawe ile on ma lat, JAK JA MU NIC NIE ZROBIŁEM ! Hah, ciekawe....

 

Ocena serwera -2/10

 

Pozdrawiam.

Marek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...