Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Hardcore][30 slotów !] Hard4ever


D@wiDJ@r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj VjHomiQ (z miłą checia przetestuje )^^

Również chętnie przetestuje, mało hardcore serwerów jak na razie powstaje.

 

Dodaj Paper

Dodaj Myster

 

Dodani :)

Opublikowano

Z checią bym zagrał . Jak mozez to dodaj : kamisxd

ja chetny dodaj MalyPiksel

xPro

Ja moge Testować Nick : ZawLord

save404 dodaj

Dodaj Adokszek :)

Dodani :)

Opublikowano

Zagrałbym, dodaj klan189

Zgłaszam się NICK:PacMen :D Z góry DZIEKUJE!

Dodani

 

czekam na start..

To zapraszam w piątek :)

 

Jeśli możecie, też poproszę. Chętnie potestuję :)

Dodałem sadek96 bo nie podałeś jaki nick :)

Opublikowano

Takie pytanie ci ktorzy cos testuja dostali jakies itemki?

Wiecie czy mogli sobie grac

Bo wchodzac w piatek na serwa nie mam zamiaru widziec ludzi z dobrymi itemami zaraz po otwarciu ;p

60023_13_01_12_8_48_19_3.jpg
Opublikowano

Takie pytanie ci ktorzy cos testuja dostali jakies itemki?

Wiecie czy mogli sobie grac

Bo wchodzac w piatek na serwa nie mam zamiaru widziec ludzi z dobrymi itemami zaraz po otwarciu ;p

 

Nie zobaczysz ludzi z "dobrymi itemami" :)

Opublikowano

Sory, że nie podałem nicku jeśli możesz jeszcze raz to ParapeT, a i jak wchodze na nick sadek96 to pisze mi ze z tego ip mam juz konto o.O, nie bylem na tym serwerze.

Opublikowano

Sory, że nie podałem nicku jeśli możesz jeszcze raz to ParapeT, a i jak wchodze na nick sadek96 to pisze mi ze z tego ip mam juz konto o.O, nie bylem na tym serwerze.

 

A nie wchodziłeś wcześniej na nicku ParapeT ?

 

Poprosze o dodanie mnie do WL

Nick:DyQ

 

Już nie dodajemy :/

 

Dziś o 18:00 otwieramy - ZAPRASZAMY :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...