Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 with Girl #10 - Monotonia w V2.


moniś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dzisiejszy odcinek? Moje skromne przemyślenia na temat oceniania filmów, odpowiedzi na dwa bardzo często zadawane i nużące mnie już pytania, exp w v2 i monotonia z tym związana, ulepszanie w dt śmieci typu maska na 41 lvl dla wojownika na +9, zatruty miecz na +6, smoki na +7, błyski na +7, morela na +7. Dodatkowo wbiję 60 lvl mojej buffce - buffbay, otworzę piłki które dropiły wczoraj (8 czerwiec) i inne.

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Dobry filmik, hmm tylko troszke tam jakbys jeczala jak mowilas dlaczego grasz wojem. omg ;d

 

Ale ogolnie dobre wszystko pasi.

Wejdz na s26 ^ ^

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Opublikowano

Ten glos byl specjalnie zmieniony na jęczący, parodjujacy ludzi zadajacych takie pytania ;)

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Podoba mi się twój głos nie wiem czy to wina mikro czy po prostu masz taką barwę and co najważniejsze gadasz od rzeczy a nie pierdolisz głupoty jak na 98% filmów związanych z tą tematyką Like ;) czekamy na twoje foto <3



 
Opublikowano

Codo foto, zadawajcie wiecej pytan w komentarzach lub na pw, najlepsze wybiore i dam do nowej serii zapytaj banshee.

Foto zapewne tez wrzuce ; ) wielu z was mnie prosi, moge nawet fejsa podac do zapraszania :P.

cd glosu - mam taka barwe, mam tylko 15 lat, za 8 dni 16 a glos dojrzaly ; D.

Pozdr.

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Nie wierzę że masz 15 lat nie chodzi tylko o barwę głosu ale o sposób mówienia składnie itp. ale może się myle ;P



 
Opublikowano

@Chill Out. - Czytam dużo książek. To popłaca i pozwala urozmaicać słownictwo.

@Eku - nice! : )

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...