Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mój zestaw] Co sądzicie o tym?


Combative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Złożyłem sobie kompa, tylko pytanko czy płyta główna nada się do OC, noi czy reszta podzespołów jest dobra. Mam już dysk samsung 300gb, obudowę oraz napęd. Będzie to dobre? Właśnie był u mnie znajomy były informatyk, i co nieco mi tam powiedział ale kazał mi się zapytać na forum bo jego wiedza może być nieco przestarzała. Oto link :

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=47625


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=47803

 

Celowałbym w taki zestaw. Tutaj ja bym lepiej kupił używkę 580 referenta i kupił na niego Accelero. Referenta wyrwiesz nawet za 1100-1200zł.

Opublikowano

Ten zestaw przekracza mój limit budżetowy. Nie chcę GTX 580, wolę aktualnego radka. Ten zasilacz to chyba pomyłka.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Twój zestaw dobry, ale zależyh też jaką masz budę. Tutaj po kilku zmianach:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=47805

 

Tylko wybierz sobie ten dysk SSD bo widziałem że chcesz :)

Opublikowano

@up

Nie jestem newbie. Obudowa i tak zawsze otwarta, jakiś tracer sracer, dysk sata.

Ram mi dałeś do dupy, karta to zjebaństwo I PO CHUJA MI INTEL !!? Dziękuję za taką pomoc -.- Sam monopol, mój zestaw jest lepszy, ja nie proszę o zmienienie mojego zestawu na pierdolony monopol tylko pytam o to co jest zawarte w pierwszym poście!


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Spoko, dzięki, szukałem właśnie czegoś takiego. Tylko mam dylemat, bo to jednak mobo z 2011 roku, i jest napisane że nie obsługuje FXów.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Przecież znasz się lepiej to po co się pytasz nas? Po co ci aż SS 620W(na 12V ma 610W), jak twój może wykorzysta 450W? Kingstony są lekko do dupy. Ripjawsy o wiele lepsze są i do o/c i do normalnego użytkowania. SSD zmień na jakiś od Samsunga, bo ma większy zapis i odczyt (OCZ omijaj który jest bardzo awaryjny). Jak checsz robić SLi/CF to weź Extreme4.

Opublikowano

Powiedz mi w czym amd jest lepszy od intela? Karta graficzna słaba? ha. boudowa tracer = zło = piekarnik = krótszy żywot podzespołów. Ram zły? Proszę Cię. Po co lepszy który przydaje się tylko w pracy z komputerem ( programy typu photoshop itp.)

proszę porównanie fx 8120 i i5 2500k

http://www.anandtech...duct/434?vs=288

Widzisz jak amd wysiada? W civilization V ma 45fps podczas gdy intel ma ok 125

W programach nadrabia tylko dlatego że ma więcej rdzeni, których i tak w grach nie wykorzystasz.

ahh i porównanie twojej "pro" karty do 570

http://www.anandtech.com/bench/Product/549?vs=518

Opublikowano

Kolejny fanbot..

 

POKAŻ MI WYNIK ZE ZOPTYMALIZOWANEJ APLIKACJI, GRY (oprócz Max Payne 3 i BF3) KTÓRA WSPIERA MODULARNOŚĆ FX.. Wtedy pogadamy

Opublikowano

Przykładowo Deus EX jest zoptymalizowany pod AMD dzięki czemu wykorzystuje wszystkie jego zalety, wtedy widać jak Intel zostaje w tyle...

Opublikowano

Kolejny fanbot..

 

POKAŻ MI WYNIK ZE ZOPTYMALIZOWANEJ APLIKACJI, GRY (oprócz Max Payne 3 i BF3) KTÓRA WSPIERA MODULARNOŚĆ FX.. Wtedy pogadamy

Nie jestem fanboyem, ja tylko piszę prawdę. AMD wymięka w grach, ale wygrywa w programach ze względu na wielowątkowość i ilość rdzeni. W grach wygrywać będzie zawsze intel. Taka prawda.

Opublikowano

"zawsze"? Miałeś chyba na myśli w 1024x768, ale nie w FHD :)

 

Dalej czekam na wyniki z gier, które wspierają budowę FX. Tutaj masz przykład:

 

http://www.hardwareheaven.com/reviews/1285/pg1/amd-fx-8150-black-edition-8-core-processor-vs-core-i7-2600k-review-introduction.html

Opublikowano

Okay dzięki za radę. Wezmę sobie dysk od szajsunga. Zasilacz i tak biorę seasonic 620 w ze względu na overclocking. Mobo będzie extreme 4


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...