Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Ultraxion-male co nieco na temat serwera.


WSSH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chcę wam przestawic kawalek z serwera Ultraxion.Startuje on 25-28czerwca.

 

http://youtu.be/Nx1I6NRBnDU

 

 

 

Z gory przepraszam za jakosc, lecz ustawilem w vegasie zapisz w hd a zapisalo inaczej i nie ma hd, czekalem 2h..!

 

 

Bedzie zwiastun/prezentacja filmowa w next week.!

Ahm, wiekszosc z was napisze, ze ten wymiar to poprostu kopia z mpc,otoz nie bylo pelno bledow i byl naprawiany przez 2dni, wzialem z niego jeno mape.

 

Nie prosze o subki itp, prosze o propozycje co do serwera wzgledem pl 2007/2008.!

 

Pozdrawiam, to moj 1 film.

Z gory sry za jakosc. i nie hejtowac ;d

Juz robie hd.

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Gość daronian
Opublikowano

Kolejny normalny serwer, jednak oceniamy tu filmik. Fajna nuta, ogólnie się miło oglądało, ale to tylko zwykłe bicie mobów, więc?

Nic, słaba jakość - rozumiem, ale proponuję wrzucić od nowa w HD, aby przyciągał zwiastun.

Opublikowano

Serwer bedzie hard wiecej w zapowiedzi sie dowiecie aa. 1raz przepraszam za jakosc. mysle ze jutro rano wrzuce hd, zmienie na noc ;d

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...