Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak zmienić muzykę podczas wybierania champów V2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to ponownie ja . Na prośbę użytkownika Skejtjan pogrzebałem troche w plikach lola i udało mi się zmienić muzykę kiedy wybieramy champów.

 

Krok 1

 

Tak jak w wersji V1 znajdujemy daną muzykę na youtube.

 

Krok 2

 

Konwertujemy ją na tej stronie

http://www.youtubetomp3.com

 

Krok 3

 

Wchodzimy c:/riot games / leagueoflegends / RADS / projects /lol_air_client / releases / 0.0.0.150 / deploy / assets / sounds / ambient

 

Krok 4

Podmieniamy pliki:

 

NORMALE:

ChampSlct_BlindPick.mp3

 

ChmpSlct_Odin_BlindPick.mp3

 

DRAFT: ( NIE WIEM CZY NA RANKACH DZIAŁA )

 

ChmpSlct_DraftMode.mp3

 

ChmpSlct_Odin_DraftMode.mp3

 

Nazwy podczas podmieniania muszą być takie same.

 

Krok 5

 

Cieszymy się muzyką podczas wybierania championów.

 

 

Dla Skejtjana :)

Opublikowano

Na zwykłych to sobie za długo nie posłuchałem ale na draftowych to wogóle inna sprawa xD

Wszystko dobrze opisane więc łap like ;>

Opublikowano

Nie wiem po co zmieniać muzykę (Lepiej nie modyfikować clienta ponieważ za to można dostać bana)

 

PS: Jak wybierasz Postać trwa to max 1 min więc nie potrzeba zmieniać tego :)

 

Pozdro.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Nie rozumiem trochę po co pisać poradnik dotyczący podmiany jednego pliku <.<

 

Jak chcesz zrobić taki tut to napisz jak edytować to, tamto, a nie 10 razy to samo.

Opublikowano

Nie wiem po co zmieniać muzykę (Lepiej nie modyfikować clienta ponieważ za to można dostać bana)

 

PS: Jak wybierasz Postać trwa to max 1 min więc nie potrzeba zmieniać tego :)

 

Pozdro.

 

To do*ebałeś :)

 

Modyfikowanie klienta =/= ban

Ile osób korzysta ze skinów z leaguecraft.com? Patrz , podmiana plików a nikt bana nie ma!

 

Jedyne bany jakie były w historii LoLa za modyfikacje klienta to był bug z Flashem , można było sobie poprzestawiać kilka linijek tekstu w plikach i Flash nie miał CD , mogłeś na Flashu biegnąć przez całą mapę .

 

Nigdy nikt oprócz tego nie dostał bana .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...