Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survi-Frakcje [100slotów]-[McMMO]-[jobs]-[wl-off]-Latanie na smokach[non-premium]-WojnyFrakcji-Poziom-HARD-Czary


Elitarny96

Ciekawość serwera  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy serwer jest ciekawy.

    • Tak.
      42
    • Nie.
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem bana za wyjście ze serwa.Tata mnie wola a tu jakiś muł mnie bije no to grę wyłączam wchodzę BAN!! Proszę o unban nick MrWordWild

Dostałem bana za wyjście ze serwa.Tata mnie wola a tu jakiś muł mnie bije no to grę wyłączam wchodzę BAN!! Proszę o unban nick MrWordWild

Jestes odbanowany nastepnym razem nie logaj z pvp

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ref. :)

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Coraz więcej ludzi gra na serwie zapraszam do grania czym wiecej tym lepiej

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Jesli macie propozycje co do zmiany czegoś na serwie pisać ;p

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Omg czemu zawsze negatywne komenty piszą dzieci które nie umieją grać hababbab uzasadnij swoją wypowiedz

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

narazie calkiem fajnie przelecialem sie juz na smoku ;3

Opublikowano

Ostrzegam serwer jest hard nie dla cipek i dzieci 9 letnich za wyjscie z pvp autoban na spawnie pvp on

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Ref.

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Elitarny zauważ że negatywy napisały właśnie osoby które zostały zbanowane za : Kopiowanie itemów,Criticals Hacki,Nodusa

Więc pozdro za taki komentarze myślicie że co możecie czitować to już serwer fajny a jak admin za to zbanuje to od najgorszych wypisujecie ??

Nie ma żadnej gildii admina

Po prostu kto chciał tworzył gildie adminowi też nie było zakazu tworzyć,mówiliśmy na początku żeby przemyśleć zanim się założy frakcję czy nie lepiej będzie dołączyć do istniejącej

Miasta rozrastają się :)

Opublikowano

Serwer popier*olony.

Chce pograć z kuzynem(On nie może założyć konta bo gramy przez router) a imperator mi pisze że nie założy mi konta bo chce mieć multi -_-

Na początku wmawia mi na siłe że odróżnia jeden komputer od drugiego a tu lipa, spierdolił plugin i sie do tego nie chce przyznać...

Nie polecam serwera jeżeli chcesz z kimś pograć.

Opublikowano

"serwer popierdolony " z 1 powodu aha okej nie wnikam

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Ref.

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Powstała ciekawa możliwość zarobienia kasy.

Zachęcam wszystkich, którzy stworzą sobie frakcję i miasto, aby gdzieś w wygodnym miejscu ( na claimie ) postawili sobie sklepy z towarami, które można sprzedać w admin city. Razem zrobimy sieć handlową rodem z lepszych RPG.

Na tą chwilę ,nowych graczy zapraszam ze spawna ( admin city ) by wyruszyli zgodnie z drogowskazami do Atlantis , tam przy murach znajduje się targowisko.

Znaleźć tam można oprócz ważniejszych towarów w normalnych cenach ( narzędzia, jedzenie ) , także towary z napisem " do odsprzedaży ". Ceny są tak obliczone by można było na nich zarobić,sprzedając ten towar w admin city. Kupujecie w atlantis, sprzedajecie w admin city i macie z tego zysk, czysty biznes.

Jedyny problem to czający się bandyci wszędzie i moby w nocy :) oto cały smaczek, jak mówimy ciągle - jest to serwer SURVI HARD FANTASY.

 

Polecamy wynajmowanie ochraniarzy ! Wystarczy ogłosić chęć a na pewno ktoś chętny się znajdzie. Jedni biorą za kurs ( atlantis - admin city - atlantis ) inni za dzień pracy. Zarabiasz na kursie np 5000, płacisz ochraniarzowi 500-600 i i tak jesteś zarobiony. Można się dogadywać wedle uznania. Stawiać dodatkowe warunki np, że jak umrzesz to potrącasz ochraniarzowi z pensji ;) albo wgl nie płacisz. Tyle opcji ile wyobraźni.

Do dzieła wielcy kupcy Atlantis ;)

 

Pozdro dla stałej ekipy i nowych śmiałków ;>

Opublikowano

Genialny pomysł dla nowych graczy by zarobili jak cos moge byc ochroniarzem

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Z zabezpieczeń jedynie claim frakcji więc albo dołącz do kogoś albo załóż sobie państwo. Claimy są drogie więc zbieranie kasy to podstawa. Najlepiej jobsami albo sprzedając różne rzeczy do admin city które jest na spawnie. Jesli jesteś nowy to ze spawna uciekaj bo czai się tam zawsze jakiś bandyta chętny przejąć towar przeznaczony do sprzedaży Po 2 dniach grania dostaniesz rangę inną niż początkowy ŚWIEŻAK. Będziesz mógł wybrać między Łucznikiem, Rycerzem, Magiem, Bandytą, Farmerem ..a dla kobitek mamy Siostrę Miecza. Każda ranga ma inne zdolności dodatkowe.

 

Łucznik - kilka rodzajów dodatkowych strzał np wybuchające, piorunujące, trujące, teleportujące albo mega niszczący DOOMBRINGER.

 

Rycerz - ma super strzałę RAZOR, trujący miecz, używanie MOŹDZIEŻY i ARMAT.

 

Mag - ma dostęp do wszystkich kilkunastu czarów o przeróżnych efektach

 

Bandyta - trujący miecz i możliwość kradzenia z ekwipunków graczy jakby otwierał skrzynkę...

 

Farmer - automatyczne sadzenie nasion po zbiorze pszenicy

 

Siostra Miecza - to co Rycerz

 

Wbijać ,brać pracę i się rozwijać !

Range dostaniesz po 2 dniach grania na serwie (w 3 dzień )

+ Koment na MPC

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Niepotrzebne plugina aha a to ciekawe może pewnie wielki znawco powiesz ze anty X-ray ?

Bana dostałeś za to filozofowanie co ci nie pasuje itp zamiast grac pisałeś swoje komentarze typu "serwer do dupy nie polecam"

Po 20 sekundach gry komentowałeś serwa z najgorszej strony nie grałeś na nim nigdy to nie wiesz. Prosze was ludzi dawajcie komenty po kilku dniach grania bo będą takie przypadki jak ten ... !

z gory dzieki pozdrawiam

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Omg A dlaczego nie czytacie pisałem serwer nie dedykowany ... !

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Ref.

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

A więc tak:

Minusy to :

- ogólnie mapa (zdruzgotana całkowicie, lecz gdy się pójdzie dalej jest ładna.

- Szkoda że serwer nie jest dedykiem.

Plusy to :

- Mili gracze,

- Fajne pluginy,

- Ogarnięta administracja,

Całkowite wrażenie:

Według mnie dobre,chociaż dopiero zacząłem i zabardzo nie ogarniam tamtych pluginów, lecz i tak serwer Polecam !

 

b77cad158970a07b3ba554cb3c0309b7.jpg

Zbieram +

51962527089842679212.jpg

 

Zbieram +

Opublikowano

Co do minusa ze zdruzgotana to survi robisz co chcesz omg ;p budujesz co chcesz itp

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...