Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam ! Mam dziwne skakanie fps ktoś pomorze ? Szukam Tuta


kuba93p3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Mam dziwne skoki fps w Minecraft .... One są OGROMNE !! Myślę ,że mam dobry komputer

(4Gb RAM, Pentium 2,8 GHz ...) ,ale gdy wchodzę do gry mam ok. 70-80 fps jak dla mnie to bardzo dobrze ,bo nic nie laguje ale tak niestety jest tylko

przez kilka pierwszych minut ... po 2-4 minutkach mam dosłownie 9-12 fps ! tnie się jakbym miał komputer z dirta... ; / i sobie tak gram na małym ekranie

( co dodaje kilka cennych dla mnie fps) a tu nagle 700 FPS !!! nie wiem oco chodzi (WTF?!) Aż zrobilem screena ( na screenie mam 881 fps ,bo się w niebo patrzałem akurat ^^) nie wiem o co biega ,bo po chwili mam 15-20 fps na małym ekranie D ; Przez takie coś nie mogę grać !

Próbowałem już ok. 100 tutów i poradników ale nic ! Robiłem już :

- czyszczenie CCleanerem

- używałem GameBoostera

- próbowałem dodawać więcej RAM ale to chyba niemożliwe na piracie ;/

- defragmentowałem dysk

- usuwałem niepotrzebne śmieci : P

-zawsze przed grą wyłączam Skype, GG, i inne rzeczy typu Ares czy Open FM

- także wiele ludzi podsyłało mi poradnik takiego kolesia chmm.... nie pamiętam nazwy ale robiłem dosłownie wszystko !

-Używam OptiFine

Może coś przeoczyłem ?

Może mam coś z Javą (tam nic nie robiłem) ?

Proszę o pomoc. Mam nawet SS tych 421 FPS'ów...

Pomocy !!!

Opublikowano

Witam !

- próbowałem dodawać więcej RAM ale to chyba niemożliwe na piracie ;/

Możliwe :P

Tworzysz w notatniku plik a w nim:

javaw -Xmx2024m -Xms1012m -jar "C:\Documents and Settings\Liukaner\Pulpit\Minecraft.jar"
PAUSE

w "" ścieżka do lauchera a pomiędzy "" a Pause ma być enter

Zapisujesz jako start.bat

Przy odpalaniu wyskakuje błąd ale i tak dodaje ram do mc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...