Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Quest] Liczba Graczy Online (po stronie serwera)


Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jebie to tak trudno zmienic na uriela z kowala i dodac taby? zreszta do questow nikt nie ma praw bo to plik tekstowy :)

Czyli mam rozumieć, że skrypt pisany przez kogoś załóżmy 3000 linijek nie ma praw do tej osoby co go napisała ?

csyt2-signa.png

Opublikowano

Czyli mam rozumieć, że skrypt pisany przez kogoś załóżmy 3000 linijek nie ma praw do tej osoby co go napisała ?

To jest mpc, tutaj szerzy się oszustwo, zdrada itp.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To jest mpc, tutaj szerzy się tylko oszustwo i zdrada.

Żeby tylko to Sui,żeby tylko to

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

Czyli mam rozumieć, że skrypt pisany przez kogoś załóżmy 3000 linijek nie ma praw do tej osoby co go napisała ?

omg questy w metinie to pliki tekstowe a do plikow tekstowych nie ma praw co innego do .php czy innych tego typu skryptow / plikow.

Opublikowano

omg questy w metinie to pliki tekstowe a do plikow tekstowych nie ma praw co innego do .php czy innych tego typu skryptow / plikow.

omg questy w metinie to pliki tekstowe a do plikow tekstowych nie ma praw co innego do .php czy innych tego typu skryptow / plikow.

A plik php to nie plik tekstowy ?

csyt2-signa.png

Opublikowano

W ten sposób otrzymuje się wynik gdy wpiszemy w grze komendę /w

Jest to najdokładniejszy pomiar, (teraz nie pamiętam czy na p2p porty czy zwykłe + SHOWMETHEMONEY, wystarczy sprawdzić.)

 


<?php
error_reporting(0);
$addr = "Adres IP Serwera Gry";
$port_ch1 = 13000;
$port_ch2 = 16000;
$port_ch99 = 13099;
// CREATE
$socket = socket_create (AF_INET, SOCK_STREAM, SOL_TCP);

if ($socket < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";
  exit;
}

$result = socket_connect ($socket, $addr, $port_ch1);

if ($result < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";
exit;
}

$query = "\x40USER_COUNT\x0A";
$query_size = strlen($query);
$item_res = socket_write($socket, $query, $query_size);

if ($item_res < 0)
{
echo "ERROR : ".socket_strerror($item_res)."\n";
}
else
{
$res2 = socket_recv($socket, $out2, 256, 0);


if ($out2 == "OK")
{
echo "OK!!\n";

}
else
{
$count = substr($out2, 15, 10);
$count = explode(' ', $count);
if ($count[0] == 0) { $ch1count = 0;} else {
		$ch1count = $count[0]+10;}
}
}
// CLOSE
socket_close($socket);

// CREATE
$socket = socket_create (AF_INET, SOCK_STREAM, SOL_TCP);

if ($socket < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";

  exit;
}

$result = socket_connect ($socket, $addr, $port_ch2);

if ($result < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";
exit;
}

$query = "\x40USER_COUNT\x0A";
$query_size = strlen($query);
$item_res = socket_write($socket, $query, $query_size);

if ($item_res < 0)
{
echo "ERROR : ".socket_strerror($item_res)."\n";
}
else
{
$res2 = socket_recv($socket, $out2, 256, 0);


if ($out2 == "OK")
{
echo "OK!!\n";

}
else
{
$count = substr($out2, 15, 10);
$count = explode(' ', $count);
if ($count[0] == 0) { $ch2count = 0;} else {
		$ch2count = $count[0];}
}
}
// CLOSE
socket_close($socket);

// CREATE
$socket = socket_create (AF_INET, SOCK_STREAM, SOL_TCP);

if ($socket < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";

  exit;
}

$result = socket_connect ($socket, $addr, $port_ch99);

if ($result < 0)
{
  echo "<strong>0</strong> Graczy Online";
exit;
}

$query = "\x40USER_COUNT\x0A";
$query_size = strlen($query);
$item_res = socket_write($socket, $query, $query_size);

if ($item_res < 0)
{
echo "ERROR : ".socket_strerror($item_res)."\n";
}
else
{
$res99 = socket_recv($socket, $out2, 256, 0);


if ($out2 == "OK")
{
echo "OK!!\n";

}
else
{
$count = substr($out2, 15, 10);
$count = explode(' ', $count);
if ($count[0] == 0) { $ch99count = 0;} else {
		$ch99count = $count[0]; }
}
}
// CLOSE
socket_close($socket);
$count_ges = ($ch1count+$ch2count+$ch99count);
echo "<strong>".$count_ges."</strong> Graczy Online";

?>

 

50596142255057180250.png

Opublikowano

Nigahiga, spoko, jesteś bardzo pro elo człowiekiem... teraz daj mi tego questa, aby działał ładnie w grze od strony misji. -.-

Bo dopasowanie na stronę, można zrobić w kilkanaście minut. =]

Opublikowano

Nigahiga, spoko, jesteś bardzo pro elo człowiekiem... teraz daj mi tego questa, aby działał ładnie w grze od strony misji. -.-

Bo dopasowanie na stronę, można zrobić w kilkanaście minut. =]

 

Jaka szkoda że ty nie zrobisz

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

Nigahiga, spoko, jesteś bardzo pro elo człowiekiem... teraz daj mi tego questa, aby działał ładnie w grze od strony misji. -.-

Bo dopasowanie na stronę, można zrobić w kilkanaście minut. =]

Życzysz sobie po stronie klienta, nowa klasa z wyświetleniem graczy w boxie za pomocą urliba, czy może życzysz sobie standardowego wykonania skryptu php za pomocą os.execute i wyświetleniem wartości wyniku w oknie say?

50596142255057180250.png

Opublikowano

Życzysz sobie po stronie klienta, nowa klasa z wyświetleniem graczy w boxie za pomocą urliba, czy może życzysz sobie standardowego wykonania skryptu php za pomocą os.execute i wyświetleniem wartości wyniku w oknie say?

Po co w to mieszać php ?

os.execute w zupełności wystarczy do wykonania ;p

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

Mała korekta do Questa :

   say("Na serwerze jest teraz"..game.get_event_flag("online").." graczy online! ")

zamieniłbym na :

 say("Na serwerze jest teraz "..game.get_event_flag("online").." graczy online! ")

Jeżeli będzie w pierwszy sposób zrobione to w grze będzie tak:

( przykładowo dla dwóch osób )

Na serwerze jest teraz2 graczy online

A wizualnie lepiej jest tak:

onlineir.jpg

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kurwa wy takie farmazony pierdolicie z tymi prawami, że jak was słucham to mi się mózg pali. Dosłownie. Można zastrzec sobie prawa do pewnych rzeczy tylko w Urzędzie Patentowym (np. swoje DNA). Plik .txt możesz zastrzec jako utwór literacki i skończcie pierdolić bajki. 90% Was myśli, że zastrzeganie praw autorskich to napisanie na końcu tutoriala "zastrzegam, bla bla." a tak na prawdę to długi i skomplikowany proces, gdzie musisz posiadać niezbite dowody wskazujące na to, że jesteś autorem dzieła.

 

 

@TOP: ten quest był już w plikach suiego, więc nic nie zrobiłeś poza wyciągnięciem go stamtąd ;]

57199140501148694665.png

Opublikowano

Jak ten quest pisał Sui i pamięta on jeszcze początki z plikami raina...

Co więcej nie działa jak powinien z racji tego, że event logout wywołuje się tylko po pomyślnym wyjściu poprzez jeden z przycisków Zmień Postać, Wyloguj lub Zamknij, ale klient można też zamknąć poprzez task manager lub odłączenie internetu.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Najlepiej zrobić aby co jakiś czas skrypt sprawdzał użycie netstat logowania, następnie zapisywał wynik do bazy danych, a quest wywoływał zawartość w say'u. ;)

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Najlepiej zrobić aby co jakiś czas skrypt sprawdzał użycie netstat logowania, następnie zapisywał wynik do bazy danych, a quest wywoływał zawartość w say'u. ;)

Ehh. Nie. Netstat też (jak nie gorzej) przekłamuje wyniki. Najlepiej to użyć już istniejącej i działającej komendy USER_COUNT poprzez API.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ehh. Nie. Netstat też (jak nie gorzej) przekłamuje wyniki. Najlepiej to użyć już istniejącej i działającej komendy USER_COUNT poprzez API.

Ah, możliwe, nie sprawdzałem.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Co dziwne przy 40 graczach pokazuje np: 152 .

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Co więcej nie działa jak powinien z racji tego, że event logout wywołuje się tylko po pomyślnym wyjściu poprzez jeden z przycisków Zmień Postać, Wyloguj lub Zamknij, ale klient można też zamknąć poprzez task manager lub odłączenie internetu.

Co dziwne przy 40 graczach pokazuje np: 152 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...