Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Industrial] [Wojny Gildi] [BuildCraft] [redpower] [ts3.org.pl] Cyber-Nonex-Craft Zaprasazmy !


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer już działa.

 

Zapraszam.... !

 

Trwa event na zamki ;] na własnych claimach.Pierwsze 3 miejsca VIP !

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Fajne ss Jak administracja na 99.9% spisuja kordy i to w 3 adminów pozdro oto 2 ss na spoilerze

dresik

 

dresik.png

 

i lesny

 

lesny.png

 

 

co to ma byc 1 admin nie moze ogarac 5 osob ?

Opublikowano

A co dziwnego w tym ze admini sprawdzaja graczy ? Wtedy kazalem lesnemu chodzic po ludziach i chodzil. Co do rozwalania frakcji nie bylo nic takiego. A admin który zbanował cie za nano saber nie wiedział ze u nas można go używać ponieważ graliśmy na innym serwerze i się zapomniał. Do tego cię przeprosił.

 

Nie narzekaj na pracę adminów. Staramy się jak możemy ogarnąć serwer. A jak jest jakis reset serwa to odrazu wymyslacie ze byla cofka. Dajcie nam pracować.

 

Serwer fajny lub nie nie wiem jak to oceniacie. Pewnie przez te problemy techniczne i przez to ze administracja jest teraz troche nerwowa moze nie być fajnie ale staramy się jak możemy.

forum_signature.jpg

help.png?1

Opublikowano

boze fajny serwer a serwer pada co mare minut zal normalnie, początku temat ogladąło po 130 osob a teraz 10 i sami jestescie temu winni sobie

Opublikowano

DoYouWannaFight jakbys wchodzil na tsa i sie interesowal wiedzialbys ze prawdopodobnie bd nowy launcher. Napewno będzie dobrze. Oglądało 130 osób bo to była zapowiedź. A teraz oglądają pojedyńcze osoby które nie wiedzą o tym serwerze.

 

@up

Nie pada co chwile tylko wylaczaja zeby zrobic dla was jak najlepiej ludzie!!

Opublikowano

Do zamknięcia.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Niestety ale pan od maszyny to gość lecący na kase. Od dzisiaj serwer nazywa sie soban ... Radze nie kupywać vipa na serwerze soban. Bo pewnie bez zarobkow tez im wylacza serwa po 3 dniach. Po za tym pan od maszyny rozwala czyjas prace czyli jest debilem.

Opublikowano

@up

daj wiecej info bo nie ogarniam

 

ma ktos podobny serwer z takimi modami ? pisac, Boyownik jak czytasz to napisz na pw

Opublikowano

Poprostu LESNY i NOONE "sponsorzy" strasznie lecą na kase. Teraz się dowiedziałem ze oni zaczeli jakies uklady z sobanem juz wczesniej. Poprostu w chuja zrobili pawelka i outiego. Nowe info. Oni sa oszustami ktorzy chca niszczyc ludzi psychicznie;p Tak uslyszalem. Radze z nimi nie wchodzic w uklady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...