Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymieniłam się z kolesiem kontem teraz on wchodzi co chwile ...


Schettesune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawa jest taka x d

Za konto 32 lv na s26 [oczywiscie do fb] dałam szamanke 48 z eq, skillami pro itp. ja jemu maila zmieniłam z tej szamanki na jego, ale on z tego woja na mojego nie.

Teraz łowie sobie na fb miałam 1 str. eq ryb a koleś wchodzi i niczego nie ma ... mi zależy na tym koncie nie chce mi sie expić do 30 innej postaci ;/

co zrobic z tym?

Opublikowano

W zasadzie to nic nie mozesz zrobic nic nie poradzisz niestety oszusci istianja

 

Licze na Like It

boreksygna.png

 

Sygnaturka Stworzona przez Necrotoss

Opublikowano

po co pisać do GM? Jak ja pisałem to powiedzieli że nie mogą nic z tym zrobić

Opublikowano

Dokładnie tamto konto i tak ci potrzebne nie było bo mu oddałeś to nie mogłeś tym szamanem łowić,nie rozumiem??

51598082385122362513.jpg

Gość daronian
Opublikowano

Zostałeś oszukany. Regulamin Metin2 dokładnie mówi, że administracja nie odpowiada za handel lub wymianę w grze.

Możesz próbować kontaktować się z oszustem i jakoś go postraszyć, nie wiem. =)

Opublikowano

Trzeba myśleć co sie robi a nie potem żałować że popełniło sie głupote.

Dokładnie tak. Jak można być tak naiwnym i nie zmieniać maila ? :)

Poza tym to już chyba nawet te dzieciaki które grają w metina o tym wiedzą że trzeba zmienić bo inaczej stracisz konto :<

Teraz już nic nie poradzisz. No ale cóż człowiek cały czas uczy się na swoich błędach :)

Pozdrawiam Cie ! I myśle że już nie będziesz się tak dawał nabrać :)

cdf9afd4388528be10101381fd80f99c.gif
Opublikowano

No raczej nic się nie da zrobić, chyba że go postrzaszysz a on sie nabierze .

 

Ps. Po co ta wymiana ? Przecież skoro szaman mial większy lvl a i tak ci nie zależało to nie rozumiem??? ^^

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

Masz teraz skazę na sumieniu do spowiedzi marsz i kara na kompa ! :D a tak na serio nigdy nie handluj kontami z gry chyba, że znasz osobę osobiście wtedy można coś zrobić na policji !

Opublikowano

No tak nic sie nie da zrobic niepotrzebnie wymieniałaś

 

@all UP Moze troszke lepiej czytajcie " dałam szamanke... "

Kiedyś tu coś będzie :f

Opublikowano

Niestety nic nie da rady z tym zrobic. Jedynie cierpliwie czekac az mu sie to ,,znudzi" chodz w to watpie. Jezeli bedzie wchodzil non-stop to niestety bedziesz musiala sama wbic ten 30 lvl.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Nic z tym nie zrobisz.

Możesz mieć jedynie nauczkę na przyszłość ;)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...