Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shelley Craft [50 slotów ][No-Premium][Red Power, Industrial Craft 2, Addon Solar Compact, Build Craft, Opti Fine]


Achmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mhm Staty maszyny 100 mb/s Procesor 8GhZ, Ram 8GB. Jak się ma komputer z drewna tak jest. Zapraszamy wszystkich! Sami oceńcie!

Opublikowano

Nie bede sie bawil w mute. Chcesz pobluzgac idz na inny server tu ma byc kultura. Zapraszamy graczy ktorzy chca w milej atmosferze pograć, a nie jak tych dwóch hejterów powyżej. Jakoś 30 innych osób poleca server tylko 2 hejterków którzy mają bana nie. Zapraszamy ogarniętych i kulturalnych graczy.

Opublikowano

Dobra Fabian/ Seba zapraszam na team speak. A nie gadaj ile mam lat jak nie wiesz. Nie potraficie normalnie grać to hejcicie. Nie przeszkadza mi to. Zapraszam graczy którzy chcą miło pograć na server. A PS. Do was obydwóch to kieruję OGARY jesteście? Postawcie server MC z chęcią wbiję zobaczyć jak wygląda.

Opublikowano

Zapraszam na serwer !!!!!!!!

Lagi są przez zapis mapy i nie chcę aby mi tu pisały dzieci neo "serwer beznadzieja lagi" itp!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miła administracja polecam !

Po co mi to? Zawsze ktoś to usuwa! -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...