Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Konto Gm'a Na Własnym Serwerze


TakNie2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, opisze wam jak założyć konto z prawami gm'a na swoim serwerze, ktory założylismy.

 

1.Potrzeba nam programu Navicat który można pobrać stąd:

http://download.cnet.com/Navicat-Lite/3000-10254_4-10870715.html?tag=mncol

2. Kiedy już to zrobimy, instalujemy Navicata.

3.W Navicat klikamy na Connection

4.Wypełniamy wszystkie pola w następujący sposób

Connection Name: Nazwa serwera

Host name/Ip adress : Ip serwera

Port : zostawiamy

User name : root

Password : 123456

I klikamy na test connection.

5. Jeśli poprawie się połączyliśmy powinnismy mieć obok tabele

Account : tutaj możemy założyć nowe konto.

Common:

-gmhost : W tej tabeli ustawiamy swoje ip które możemy zobaczyć w Menu Start/Uruchom/cmd, i wpisujemy ipconfig

-gmlist : W tej tabeli, możemy nadać sobie prawa gma.

6.Po wszystkim restartujemy swoj system i czekamy pare minut.

Opublikowano

Najs 5* ,można podpiąć

:]

 

Masz postawione serwa ? @down

Opublikowano

Prosze o nowy link bo ten nie dziala... jak wypali bedzie 5!

 

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Gość Mounthains
Opublikowano

up@ wybierasz 1 konto i gdzieś tam numerek o ile dobrze pamiętam (((( 1 )))) musisz w jakąś tabelke

Opublikowano

a w jaka tabelke (jeżeli moge spytać) ??

 

 

 

Edit:

 

;/

 

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Opublikowano

-gmlist : W tej tabeli, możemy nadać sobie prawa gma.

 

Tak, tylko jak można te prawa dodać.

Co do tematu dzięki przyda sie :]

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Umi ktoś ustawić tego GM'a ?????

 

Kto mi powie dostanie 5x5

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Opublikowano

ehh ja nie wiem jakie ip ustrawic

 

czy moje wew 10.10.10.2 czy zew ( nie podam ) czy 192.168.5.100 czy jakie ??

737307192.png
Opublikowano

Pomorz ktos zgm dam 5* x5

 

 

Edit:

Pomoże ktoś tyle was tu jest a żaden nie pomoże

 

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Opublikowano

Dobry Poradnik Leci 5

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

 

— Andrzej Sapkowski

Opublikowano

kurwa huja nie działa błąd mam jakiś -.- mam to co harsay miał jak to zrobiłeś ?

@edit ok. działa już =)

toudi225_12839_3.png

Opublikowano

Podacie co wpisaliście ? Oprocz IP bo ip maM

 

//edit

http://img185.imageshack.us/i/blaaaad.jpg/

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Andrzej13 pisałem

User name : root a nie rain zmień to.

 

Screenów narazie nie zrobię, bo mam problemy z odpaleniem swojego serwa ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...