Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam]Pomocy


TenJedynyxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć szukam pomocy otóż jak włanczam minecraft to wszystko jest ok (do 5/10min) włanczam sobie przeglądarke i już zaczyna kratkować minceraft i mój komputer ;/. wyłanczam przeglądarke to lagi się nie zmniejszają ani nie zwiększają. Albo jak zacznę grać i zostawię postać na 10 min bez ruchu to muszę włączyć komputer od nowa ;x

 

mam Win 7 Enterprise , procek Dual Core processor 3800+ 2.00 GHz , 1GB ram (wiem że mało muszę kupić) , System 32 bitowy

 

 

Wie ktoś czym to jest związane ? jak gram w minecrafta to nic dosłownie nic nie mogę mieć włączone nawet GG, Skype, TS, Przeglądarke, (...)

Opublikowano

Wiem że 1gig. jest mało lecz chyba nie aż tak mało żeby nie pograć sobie w mincerafra ;x kiedyś to 1gig. było dużo ;]. a grało się w fajne gry i w ogóle ;p.No ale co tu zrobisz? nic.

ściągne tego optifine zobaczymy czy coś dało ;)

 

 

 

Ściągnołem to i nic nie dało ;x.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...