Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wideo-tut jak kraść konta w metin2.


Pekuei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=CS Is GooD xD' timestamp='1342171097' post='4845808]

na BloodyMT2 za to dostałem ticketa ... że se pobrałem strone ...

 

Nie polecam wam chyba że chcecie ticketa na serwerze.. i stronie

 

Dziwisz się, kradłeś konta.

Opublikowano

szczerze to nie wiem kto by się jeszcze to nabrał. W końcu metin2 już tyle lat jest, od początku każdy doświadczał prób kradzieży kont, ale teraz to już rzadkość, żeby ktokolwiek się nabrał ;)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

szczerze to nie wiem kto by się jeszcze to nabrał. W końcu metin2 już tyle lat jest, od początku każdy doświadczał prób kradzieży kont, ale teraz to już rzadkość, żeby ktokolwiek się nabrał ;)

 

Na serwerach typu XenoX, GladoR, Divine-world, nawet Topka się na to nabiera, przykładem z GladoR'a jest szaman Montrey który był top1 oraz woj NIEMIEC który był top3

Opublikowano

szczerze to nie wiem kto by się jeszcze to nabrał. W końcu metin2 już tyle lat jest, od początku każdy doświadczał prób kradzieży kont, ale teraz to już rzadkość, żeby ktokolwiek się nabrał ;)

 

Pomyśl sobie, jaka jest średnia wieku w grę Metin2 .

Uwierz mi, że nie jeden ''głupiec'' mógłby się nabrać na takie coś.

 

@topic,

myślę, że dla niektórych przydatne. Ja może skorzystam, może nie. Jednakże łap lajka .

Opublikowano

Pomyśl sobie, jaka jest średnia wieku w grę Metin2 .

Uwierz mi, że nie jeden ''głupiec'' mógłby się nabrać na takie coś.

 

@topic,

myślę, że dla niektórych przydatne. Ja może skorzystam, może nie. Jednakże łap lajka .

 

Proszę Cie, korzystasz z tego! Robiłeś to wielokrotnie :D A teraz tu nie ściemniaj.

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...