Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NO-WL][NO-PREMIUM][SURVIVAL][1.2.5]CraftManiak-Wojny Frakcji


Maczek007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CraftManiak-Wojny Frakcji

 

 

 

 

Adres IP: 188.165.239.91:25037

Typ Serwera: Survival + Frakcje

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Sloty: 20

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Status:Online

 

 

 

 

Zapraszamy do wspólnej gry i do oceny w komentarzach

 

 

PS.

Prosze mi nie pisac ze taki temat już był, ponieważ nie ja tamten temat napisałem.

Ten serwer należy do mnie i chce aktualizować dane a nie jak tam gracz postawi temat i wlasciciel serwera nie moze go juz reklamowac ...

Opublikowano

Serwer gówniany odradzam , mało ludzi , admin rozdaje itemy ''kolegą'' którzy wyzywają innych graczy bo myśla ze maja kolega adminka , KICKA ludzi (oprócz kolegów) z serwa bo musi odpalic TNT ODRADZAM

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gralem Na Serwerze Serwer Wydaje Sie Spoko Lecz Jak Sie wejdzie to co innego mowia ze serwer pro itp ale jak wbilem to bede pisac minusy

- Administracja rozdaje itemy znajomym

- ma multi konto i sobie daje itemy

- wlasciciel maczek007 oszukuje z Kontem Vip niby kosztuje 4.98 czy jakos tak a naprawde kosztuje 17 cos kolega kupil i oszukali go

- moderatorzy i administracj nie szanuja graczy

-wracajac do vip to darmowego vip maja Oski2205 Danio < Lizusy Takie i postacie adminow

- bardzo duze lagi

- to nie sprawiedliwe ze vip ma lwc i pierwszenstwo kazdy vip wejdzie i np podaczas walki wywali kogos a lwc to bezsens ..

nie radze grac na serwerze uswiadomilem to na przykladach

Z Checia Kazdemu powiem Prawde o tym serwerze jak to ludzie wykorzystuja innych z Tym Trzeba Skonczyc

Maczek007 I co ze mam Ban Mam znajomych co tam wchodza i nie wiesz ktorzy to i nie jeden potwierdzi ze jedna gildia ma 1 skrzynie blokow diaxowych itp niestety prawda Sergio byl u was i sam mowil ze widzial tyle diaxow i ulepszone itemy i wszystko

Maczek007 Multi Konto na mpc ? jakie korzystam tylko z tego konta ale ok ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...