Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Na Ktory Trzeba Zwrocic Uwage I Skonczyc Z Oszustami


KnurczakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gralem Na Serwerze Serwer Wydaje Sie Spoko Lecz Jak Sie wejdzie to co innego mowia ze serwer pro itp ale jak wbilem to bede pisac minusy

- Administracja rozdaje itemy znajomym

- ma multi konto i sobie daje itemy

- wlasciciel maczek007 oszukuje z Kontem Vip niby kosztuje 4.98 czy jakos tak a naprawde kosztuje 17 cos kolega kupil i oszukali go

- moderatorzy i administracj nie szanuja graczy

-wracajac do vip to darmowego vip maja Oski2205 Danio < Lizusy Takie i postacie adminow

- bardzo duze lagi

- to nie sprawiedliwe ze vip ma lwc i pierwszenstwo kazdy vip wejdzie i np podaczas walki wywali kogos a lwc to bezsens ..

nie radze grac na serwerze uswiadomilem to na przykladach

Ip Serwera : 188.165.239.91.25037

Z Checia Kazdemu powiem Prawde o tym serwerze jak to ludzie wykorzystuja innych z Tym Trzeba Skonczyc

 

Niestety taka prawda niektorym tylko na pieniadzach zalezy

Opublikowano

Ja sie z taka surowa opinai nie zgodze.

Ceny vipa sa napisane na spawnie wiec nie wiem skad ci przyszlo do glowy ze ten vip kosztuje jakies 4zl.

A co do administracji ja i kolega jakos na nich nie narzekamy...

Jak byla cofka admini oddali nam itemy wiec jest git.

 

Jak narazie dla mnie jest tu tylko 1 minus.

Ze admini nie mutuja/kickuja lub banuja graczy za kulture o i jeszcze zeby serva nie wywalalo wtedy juz by bylo cud miod malina.

Opublikowano

jakos kolega kupil vip mialo byc za niecale 5 a 17 zaplacil

juz nie wspomne o tym ze administracja daje itemy Oski2205 jego slowo "Kur** i tak admin odda mi itemy"

juz nie broncie tego serwera same oszustwo

nie zamkne serwer niech kazdy wie ze administracja rozdaje itemy i mnie zbanowali jako pierwszego bo za duzo wiem na ten temat :) z checia sie podziele tym z Wami :)

 

wiem wiecej niz zwykly gracz :) wiec powodzenia :)

Opublikowano

ehhh... szkoda o tym serwie gadać jak już do czegoś przyjdzie to mają graczy gdzieś kupisz ViP'a i nie jesteś już potrzebny serwerowi a admini mają cie gdzieś ;(

Opublikowano

i ja niby nie mam racji ? prosze czytac ile osob pisze ze to serwer oszustow gracze mowia sami za siebie oraz dodam fakt ze davidoski dmredzik matyeusz korzystaja ze wspomagaczy ale im admin nic nie zrobi bo to jego koledzy :( diaxy klonowali itp przykre

Opublikowano

tak mam problem bo nikt nie bedzie oszukiwac ludzi jak ich bronisz nie moja wina ale niech kazdy wie w kmt to moga temat usunac a wole wlasny zrobic temat i niech ludzie czytaja bo malo kto czyta kmt

Opublikowano

To ja już tym się zajmę haha :D

 

PS: Serio spam się robi ;)

 

Sprawa wyjaśniona oszuści jak nic...

94682056675302793293.png
Opublikowano

to prawda co pisza gralem na wielu serwerach ale na tym to szkoda slow zaluje ze ten czas stracilem najbardziej denerwujace jest to ze do mnie pisali "kur**" "spier*****" < admin tak pisal a ja tylko zabilem kolege admina przykro ze takie serwery istnieja

Opublikowano

Gralem Na Serwerze Serwer Wydaje Sie Spoko Lecz Jak Sie wejdzie to co innego mowia ze serwer pro itp ale jak wbilem to bede pisac minusy

- Administracja rozdaje itemy znajomym

- ma multi konto i sobie daje itemy

- wlasciciel maczek007 oszukuje z Kontem Vip niby kosztuje 4.98 czy jakos tak a naprawde kosztuje 17 cos kolega kupil i oszukali go

- moderatorzy i administracj nie szanuja graczy

-wracajac do vip to darmowego vip maja Oski2205 Danio < Lizusy Takie i postacie adminow

- bardzo duze lagi

- to nie sprawiedliwe ze vip ma lwc i pierwszenstwo kazdy vip wejdzie i np podaczas walki wywali kogos a lwc to bezsens ..

nie radze grac na serwerze uswiadomilem to na przykladach

Ip Serwera : 188.165.239.91.25037

Z Checia Kazdemu powiem Prawde o tym serwerze jak to ludzie wykorzystuja innych z Tym Trzeba Skonczyc

 

Niestety taka prawda niektorym tylko na pieniadzach zalezy

 

 

Zapomniales dopisac o tym, że od poczatku serwera masz bana (PERM)

wiec nie mozesz wiedziec co sie dzieje na serwerze :P A po drugie nie ładnie knurczak robic multi konta na mpc

Opublikowano

Witam , gram obecnie na tym serwerze. Kupiłem Vipa za 4,92zł!!!!! A nie za jakieś marne 17zł. Administracja wcale nie rozdaje itemów. Kup sobie Vipa , dostaniesz itemy. Administracja wcale nie ma multikont. Nie szanują? Jak klniesz na chacie to co się dziwisz. Oski i Danio wcale nie dostali Vipa. Zapraszam na TS3 którego kupił za pieniądze z Vip'a. Wyłącz porno to nie będziesz miał lagów. O to z tym chodzi. Vip ma pierwszeństwo. Myślisz żę kupujesz Vipa dla samego napisu przed Nickiem? A maczkowi nie zależy na pieniądzach bo sam ze swojej kasy podtrzymuje hosting. Radze najpierw pomyśleć a potem coś napisać. Widzę że masz max 14lat. A więc dzieci i ryby głosu nie mają. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...