Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Morskie Życie][Survival 100%]Ocean Craft


OceanCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ocean Craft

1.2.5

Ultra Survival Serwer

 

Szukasz wielkich przygód i nieliniowego survivala z nowym contentem ?

 

Jeżeli tak to ten server jest dla Ciebie !

Zostajesz wyrzucony jako rozbitek na mały kompleks wysp, musisz pozyskać drewno, zbudować łódź i ruszać w poszukiwaniu swojego raju na wyspie.

Na serwer zostaną dodane nowe bloki, przedmioty, NPC - Piraci, bitwy morskie.

Poczuj prawdziwy klimat przetrwania na wielkim oceanie!

Wrażenia Cię nie ominą!

Aktualna wersja to 1.3.103 PRE1

Hackerzy nie wchodźcie nawet, jest anty X-Ray i Anty Cheat

;).

1.3.103 Chanagelog :

-Dodany Jadeit

-Poprawki GUI

-Poprawki pakietów Client-Server

Adres Serwera : s19.csrv.pl:42320

Nether : ON

Non-premium

Sloty : 20 (zostanie rozszerzone do 40, później na jeszcze więcej)

Życzymy miłej gry, team!

Aby widzieć Jadeit, należy zainstalować clienta 1.3.103

Paczka do wklejenia w minecraft.jar :

http://www.mcncc.pl/104849

Opublikowano

Administrator niczego sobie, serwer lepszy niż z moich snów.

Naprawdę czuć ten survivalowy klimat, co się nie często zdarza...

Uwierzcie mi na słowo, taka faza...

Jutro mają dodać swobodnie pływające statki, NPC, maczety i własny klient, oczywiście...

Serdecznie polecam, od dziś jestem stałym graczem, co nie zdarza się zbyt często <3

 

~Itterek

Opublikowano

Nie działa ;/ gram od wczoraj ;/

Serwer spoko polecam 9/10 tylko szkoda ze nie działa ;/

Administracja jest dobra i pomocna

Bardzo Fajny pomysł z tymi wyspami i kontenyntami

ale.. Nie działa ;/

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...