Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] związane z Terrarią.


KubeK_69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem nowym graczem Terrari i mam parę pytań:

 

1. Co daje orginalna gra?

2. Czy na pustyni jest coś ciekawego?

3. Czy jak gram na piracie to mogę grać multiplayer?

4. Mam Hook i widziałem w filmiku że jakiś gościu miał z tego linę, jak on to zrobił? Co jest potrzebne żeby to zrobić?

5. Znalazłem taki teren, że jest jakby fioletowo :D I mam do tego pytania.

 

1. Co mogę uzyskać z tego materiału na tym terenie.

2. Tego materiału nie mogę wydobyć srebrnym kilofem, a więc jakim mogę?

3. Co z tego materiału mogę uzyskać?

4. Są tam jakieś skrzynie?

 

 

Przepraszam, że aż tyle jest tych pytań, ale jeżeli będę wiedział wszystkie, to bardzo mi to ułatwi grę.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Opublikowano

1. Możliwość grania i satysfakcję z nie bycia piratem.

2. Poza piaskiem i jedną roślinką przydatną do mikstur - nic :P

3. Tak

4. Mówisz o:

Grappling_Hook.png - Grappling Hook

Tworzy się go przy kowadle z:

Hook.png 1x Hook

Iron_Chain.png 3x Iron Chain, które możesz zrobić z 3 Iron Bar (w sumie 9 Iron Bars) przy kowadle. Jak zrobić sztabki żelaza chyba wiesz? ;)

 

5. To korupcja, i jako początkujący trzymaj się od niej z daleka :P Bez zbroi i przyzwoitej broni nie pożyjesz tam zbyt długo.

5.1. Ebonstone? Nic ciekawego z tego nie zrobisz.

5.2. Moltenowym, ale łatwiej wydobyć ten materiał bombą lub dynamitem. Jeśli chcesz się tylko przekopać (bez zbierania Ebonstone'u) możesz użyć proszku od Driady.

5.3. Chyba tylko Demonitowe cegły, ale nie masz Demonitu więc na razie nic ;)

5.4. Szansa na skrzynię jest taka sama jak w innych biomach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...