Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft się wyłącza oraz czarne skrzynki.


xLolux

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem wam wszystkim, że z reinstalami to tylko nabijacie posty.

Nigdy tak nie mieliście a się wypowiadacie.

 

Ja osobiście na kompie mam wszystko dobrze. Ale na laptopie HP, dzieję się to samo :) Mam 3GB ramu, optifine, wszystko na full ustawione, a nadal są czarne skrzynki i tabliczki momentami. Najnowsza java jest oczywiście !

 

PS:Nie mam kolorów na multiplayer :)

 

Właśnie.. albo reinstal / kup PC czy jeszcze coś.. ;(

 

 

OptiFine mam dobrze ustawione.. 40-60 FPS, czasem do 120 nawet... A co do tego erroru i wyłączania?

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Po pierwsze za mało ramu

po drugie za mało miejsca na dysku

po trzecie tak jest bugi w MC to powodują (out of Memory)

DAJ MI +

 

​jesli chcesz moge ocenić twój serwer MC.

Opublikowano

Z was kurwa są znawcy jak byście byli mądrzejsi to byście zauwarzyli że ma karte graficzną która nie spełnia wymagań gdy i nie pogra sobie spokojnie w nią.

Opublikowano

Z was kurwa są znawcy jak byście byli mądrzejsi to byście zauwarzyli że ma karte graficzną która nie spełnia wymagań gdy i nie pogra sobie spokojnie w nią.

 

 

189299.jpg

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

189299.jpg

 

Jeśli nie masz nic do dodania do tematu - nie nabijaj postów.

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Przepraszam że nie zakładam nowego tematu ale nie chce zapychać forum, mam ten sam problem jak kolega, po 10-15min MC się wyłącza i też mam czarne skrzynki, potwory i ludzi, moja specyfikacja komputera

 

Ram: 1,25GB

Karta graficzna: Radeon 9200 SE (Z przed 8 lat :)

Procesor: AMD Athlon xp 2300+

Mysz na PS2

Klawiatura na USB

 

 

Nie mówcie mi żebym dokupił ramu, wsadzałem 1,50 i komp się zacinał i musiałem zmniejszyć do 1,25,

z góry THX.

1340532005-U607977.png

15 postów

30 postów

50 postów

100 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...