Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zjesc zeby nie isc do szkoly ewentualnie sraka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najebie im? hahaha dobry żarcik chca mi najebac bo brat jednego z nich do mnie sapal i dostal w pizde no i mu nos wybilem czy cos i mial nastawiany a teraz co tydzien przyjezdzaja do szkoly samochodem i czekaja na mnie. Cyjanek to sobie możesz nalać do dupy.

Zjadlem dzis 3 ziemniaki i nic ;/ ale symulacja no i cos wychodzi na to ze nie ide jutro ;)

dodam jeszcze ze wypilem 3 herbatki na przeczyszczenie i srałem jak z spryskiwacza.

NO PAIN

NO GAIN

Gość malutki688
Opublikowano

puszka nagazowanej pepsi i palce do gardla, albo popij mlekiem

Opublikowano

A może napisz nam dlaczego nie chcesz iść do szkoły jeżeli ci się po prostu nie chcę to matka ci na bank nie pozwoli . A jak naprawdę jest jakiś problem wtedy pogadaj z nią a nie się męcz . Może ja jestem starej daty ale to najlepsze rozwiązanie

1396292564-U784394.png
Opublikowano

A nie możesz iść poprostu na wagary?

A jak nie to wytłumacz mamie że dziś nie możesz iść do szkoły..

1337113491-U379973.png

Opublikowano

@Topic

Trądzik Ci nie wystarczy?

Wpierdol troche kox'u pomoże.

Wkurwiasz mnie już z tymi pojebanymi tematami.

 

Polecam wpierdolić troche sniadania palec do gardła i samo poleci.

Opublikowano

środki przeczyszczające i srasz przez cały dzień.

pamiętam takiemu typowi daliśmy do kanapki

do 16 w szkole nie wychodził z kibla

Opublikowano

Każdy ma trochę inną tolerancję na mieszanki produktów i to, że on zje coś, co zaszkodziło Wam, nie oznacza, że zaszkodzi także jemu. Na mój żołądek cholernie efektywna jest mieszanka ogórka kiszonego i keczupu. Nie mija nawet 5 minut (zaiste!) a już siedzę na kiblu.

57199140501148694665.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...