Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

postacie walące częste krytyki i najlepiej mocne? :D oraz ogólnie troszkę o runach


kamil1419

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ten 30lvl. Zastanawiałem się o szybkim zabijaniu graczy przeciwnego teamu. Ciekaw jestem, czy najlepsza jest mieszanka dmg per lvl plus obrażenia od kryta. Same obrażenia od kryta, a może same dmg per lvl? Odpowiedzcie mi proszę na to pytanie.

 

Drugie- jakie postacie nadają się do takich runek? Wiem, że na pewno shaco, caitlyn ale kto jeszcze?? Kto wali częste i mocne kryty? Podobno nawet gp też ładne sadzi?

 

Bardzo interesuje mnie odpowiedź na pierwsze pytanie z tymi runkami, z góry thx za odpowiedź i zachęcam do dyskusji xD

Opublikowano

1.

czerwone- a.penetration flat

zółte-armor flat

niebieskie- m.res per lvl

qwintesencje- atack damage Flat

 

 

2.

Ashe

Graves

Vayne

Corki

Kog maw

i jeszcze kilka ad carry ;p

 

Licze na lajk :P

a11176.jpg

Opublikowano

Pierwsze pytanie:

Marki - Armor Pene. flat

Glyphy - M.Resit / lvl

Seal - Armor flat

Quinty. - Armor Pene. flat LUB jeżeli zależy Ci na krytach już tak baaaardzo to crit dmg >,<

 

Drugie pytanie:

Według mnie tylko Gangplank takiego czegoś potrzebuje ,shaco dla boostu z Q ,Cait chyba nie potrzebuje aż tak :P Jednakże i tak nie opłaca się robić run full crit ,bo to zmarnowanie kasy :> Źle się z takimi gra.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

No kurde, nie liczyłem na takie średnio kiepskie odpowiedzi -,-. Po co mi jakieś odporności skoro chcę być "glass canon" i pro kox dziki wąż xD czyli poprawcie żółte i niebieskie.

 

 

@up jesteś pewny, że obrażenia od kryta, gdybym miał full, to nie będę sadził bardzo dobrego dmg z hedshota caitlyn albo nawet z zwykłego kryta?

Wątpię, że testowałeś.. A o cenę się nie martwię, bo wole mieć ogarnięte postacie a nie po prostu wiele postaci a grać i tak tylko kilkoma :P

Opublikowano

No kurde, nie liczyłem na takie średnio kiepskie odpowiedzi -,-. Po co mi jakieś odporności skoro chcę być "glass canon" i pro kox dziki wąż xD czyli poprawcie żółte i niebieskie.

 

 

@up jesteś pewny, że obrażenia od kryta, gdybym miał full, to nie będę sadził bardzo dobrego dmg z hedshota caitlyn albo nawet z zwykłego kryta?

Wątpię, że testowałeś.. A o cenę się nie martwię, bo wole mieć ogarnięte postacie a nie po prostu wiele postaci a grać i tak tylko kilkoma :P

Oczywiście ,że pasyw Cait + full władowane Crit Damage + IE = 1000+ z hita ,ale nie wiem ,czy dobrze się z nimi gra.

Mam takie runki na PBE ,żeby sprawdzić ,czy opłaca się je kupić ,nie polecam ,bo 0 survi ;c

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

survi i tak masz głownie z itema... Np guardian angel. Ale według mnie ad carry powinni być tacy, że właśnie zanim do ciebie dojdzie to ty masz go zabić. Miałem pewien mecz na twisted treeline, mój team sie starał jak mógł, master yi złozył full build, zero survi, za buty nawet złozył phantom dancera. I nas jechał... czasami sobie cofnal... także wiesz..

Opublikowano

Także wiesz wystarczyło mieć właśnie takie runy jak koledzy podali i kupić thornmail i Yi stałby sie free killem...

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

thornmail to kolczasta kolczuga? Jeśli tak to ją miałem i w końcu go pocisnąłem ale on mnie też. A że inni już wczesniej padli to nas moby dobiły, także kolczasta nie jest taka ekstra hiper dobra ^^

Opublikowano

Mam runki full Critick i powiem Ci że jest lipa żałuje wyłożenia tylu IP czeka aż usuną runki pod cryta , kiedyś sie opłacało jak GP miał 32 % cryta na start , teraz jest lipa i gp z takimi runkami jest słaby , powiem tak na siona się nadają jeszcze te runki bo sion ma survi z E ; )

Opublikowano

nie wiem czy ty rozumiesz co to ad carry off tanki i inne klasy oraz że żadnego sensu nie ma robienia run pod full ad / full cryt bo może teraz grasz z nie ogarami ale później lub na rankedach gówno zrobisz bo na 1/3 lvl będziesz tak dostawać że nic nie " sfarmisz " i będziesz do bazy wracać aby tylko hp odnowić , w grze liczy się teamplay jeśli chcesz wygrać gre mając chociażby 30/0 kiedy reszta twojego teamu ma 0/10 to jeśli grasz z normalnymi ludźmi to przeciwny team cie zmiażdży mimo takiej siły jaką sobie wyobrażasz ....

 

co do krytów gangplank ale wbrew pozorom nie robi się go tak że od 1 lvl do końca kupujesz itemy na ad/crit ....

 

aktualnie z ad carry jeden z najlepszych to graves

 

i jeszcze taka przestroga nie kupuj run pod full ad/crit/hp czy innych tylko zrównoważone bo spieprzysz sobie konto ....

NJxbd4x.png

Opublikowano

@up

mam full ad runy i jakos dobrze dzialaja na wszystko co bije z ad

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Mam runki full Critick i powiem Ci że jest lipa żałuje wyłożenia tylu IP czeka aż usuną runki pod cryta , kiedyś sie opłacało jak GP miał 32 % cryta na start , teraz jest lipa i gp z takimi runkami jest słaby , powiem tak na siona się nadają jeszcze te runki bo sion ma survi z E ; )

od kiedy toporek ,który zżera HP to survi? o.O

@top

y, nie opłacalne, nie bierz, zmarnujesz kase (!)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

składasz coś pod dmg, żeby na starcie robić te 10 dmg więcej, ew. złóż sobie armor petentra (quinty), reszta armor i resist, pod kryta się nie opłaca, no może pod trynde ale postać musi mieć dobry skill pod survi ;]

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

mój kolega ma same critical dmg i w połączeniu z IE Caitlyn zabija przeciwne AP/AD carry jungle albo coś mniej tankowatego na 3 strzały :)

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

No to już sam nie wiem czy to kupować czy nie. Ktoś napisał "ma ci zależeć na early game" W takim razie dlaczego jednak odpornosc na magie poleca się bardziej pod per lvl a nie od razu :) ?

Opublikowano

bo na początku umiejętności nie są tak mocne a w late to masakra a per level ma więszką wartośc niż zwykłe

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Najlepsze rune na armor penetra+ armor i MPC res per lvl, uniewersalne pod każdego AD, ale jak chcesz grac tylko postaciami z critem, to buduj tak:

Marki - Armor Pene. flat

Glyphy - M.Resit / lvl

Seal - Armor flat

Quinty - crit dmg (w grze trudno o crit dmg(tylko infinity i trinity), za to crit chance z wielu itemków złożysz).

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...