Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Wybór i Złoto


Craftingers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was drodzy użyszkodnicy i czołgiści. Mam do was pytanie odnośnie ile złota potrzebuję by wymienić 10000 doświadczenia? Również pytanie który czołg lepszy T-34 czy KV-1 (w którą stronę iść)

sygnatura111.jpg
Opublikowano

@Zaacny

Przed twoim postem dopiero na to wpadłem, ale czekałem, czy mam rację :)

Ja chyba i tak pójdę w T-34 więcej Fanu

sygnatura111.jpg
Opublikowano

chm jednak kw-1 :D tymi czołami da się grać kątowo a is-3 is -8 is-7 tylko na czołowe dla tego moim zdaniem są gorsze

ja bym wybrał kw-1 do is-4 sam mam is-4 i to jest piękny czołg gra się jak marzenie :D

Opublikowano

A nie pomyślałeś, że trzeba iść po kolei, a nie mieć 16 czołgów w garażu na IV tierze.

Po za tym zaspamowałeś całe forum o Wocie.

sygnatura111.jpg
Opublikowano

@UP

Zgadzam sie z toba.

@Topic

Nikt nie moze Ci wybrac czolgu. Niestety trzeba samemu pojezdzic i posprawdzac co ci pasuje a co nie. wbicie 5tego tieru to jest moment wiec mozes sprawdzac do woli:) a na 5tym juz masz zarys co Cie czeka. Ja sie zakochalem w medach amerykanskich i nie zaluje :) Powodzenia w wyborze :)

kowalesko.png

 

If You Get Ban, Don't Worry , Don't Cry Take Anfa And Fly!!

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...