Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co muszę zrobić aby grać na czyimś cliencie, na swoim serwrerze?


SIRPEANUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,co muszę zrobić aby grać na czyimś cliencie, na swoim serwrerze?

Pobrałem sobie Klienta od Fast77 , i chce grać na swoim serwerze na nim, i chce aby inni mogli też na nim grać, co muszę po zmieniać , zrobić , gdzie , aby dało się normalnie wejść na własny serwer , na jego Cliencie?

Klient jest z 2010 , i pliki też z 2010 (m c n c c .com)

Proszę napisać co trzeba zrobić, z góry dzięki. :]

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Więc tak pierwszo musisz wygenerować sobie nowe serverinfo.py generatorem od kamera znajdziesz go pod tym linkiem:

http://metin2mod.tk/connectchanger.html

Potem rozpakowujesz root używając pakera np: od kamera znajdziesz go pod tym samym linkiem co generator serverinfo.

Następnie gdy rozpakowało ci plik root musisz w nim podmienić plik serverinfo.py z twoim wygenerowanym.

Następnie pakujesz root.

Potem podmieniasz rooty które ci paker spakuje z rootami w folderze pack clienta.

Ostatnią rzeczą o której trzeba pamiętać jest zgadzający się pong w cliencie i serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...