Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] kupowanie smoczych monet - skrypt na dotpaya.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, a paczke kodow z dotpay wrzucamy do card? Mozna prosic jakis przyklad?

Opublikowano

@worldend

Nie wprowadzasz kodów do card ,skrypt który autor dał pozwala na czytanie kodów z dotpay .

Jeżeli chcesz doładowanie SM za pomocą kodów w card to trzymaj skrypt:

http://wklej.to/6Vhll

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Nie no spoko, ale wypelnilem skrypt swoimi danymi i jak wpisuje testowego smsa to po przejsciu do zakladki sm2.php jest blad ze kod niepoprawny.

Dodalem sm.php oraz sm2.php. Cos trzeba jeszcze dodac?

Opublikowano

bedzie czytać kody z zaplac.to ???

Ten skrypt był pisany pod API dotpay, musiałbyś się zorientować jak wygląda API zaplac.to i odpowiednio dostosować skrypt.

1377371138-U1002370.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety cos mi nie działa ..

Zalozone konto na dotpay oplacone itp

wypelnione all tak jak mowisz i wyskakuje ;

 

DoĹadowanie Smoczych Monet

Bad serverWpisany kod jest nie poprawny sprawdĹş

czy podaĹeĹ› dobry kod a nastÄ™pnie sprĂłbuj ponownie.

Aby powrĂłciÄ nacisniij tutaj

 

i wydaje mi sie ze blad lezy tutaj;

 

$handle =fopen('http://dotpay.pl/check_code.php?type='.$type.'&del=1&id='.$id.'&code='.$code.'&check='.$check, 'r');

 

wg takiego weba nie ma http://dotpay.pl/check_code.php?type =[

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Mi zawsze łatwiej było ściągać kody.txt i w automacie dodawać do card .

<?php
$conn = mysql_connect("ip", "user", "haselko");
mysql_select_db("player");
$plik = fopen('kody.txt', 'r');
$lista = fread($plik, filesize('kody.txt'));
fclose($plik);
$kody = explode("\r\n", $lista);
foreach ($kody as $cod) {
$exec = "INSERT INTO `card` (`cash`, `prices`, `no`, `pwd`, `lock`) VALUES ('ilemonet', 'koszt', '".$cod."', '".$cod."', '0')";
$res = mysql_query($exec);
if ($res) {
echo "Dodaly sie!";
} else {
echo "Nie dodaly sie .";
}
}
?>

Nie pamiętam do kogo ten skrypt należał ale chyba Sui go wykonał

 

 

DZIĘKI SUI ;*

POPRAWIŁ :

<?php
echo base64_decode("SmVzbGkgdW1pZXN6IGxpY3p5YywgbGljeiBuYSBzaWViaWU8YnIgXD48YnIgXD4=");
$conn = mysql_connect("ip", "root", "passy");
mysql_select_db("player");
$plik = fopen('kody.txt', 'r');
$lista = fread($plik, filesize('kody.txt'));
fclose($plik);
$kody = explode("\n", $lista);
foreach ($kody as $cod) {
$exec = "INSERT INTO `card` (`cash`, `prices`, `no`, `pwd`, `lock`) VALUES ('1000', '1000', '".$cod."', '".$cod."', '0')";
$res = mysql_query($exec);
if ($res) {
echo "Dodaly sie!<br \>";
} else {
echo "Nie dodaly sie <br \>";
}
}
?>

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Maxymilianie wiesz może co w tym skrypcie jest nie tak ?

Bo panu shejnowi coś nie trybi :P

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Ja zawsze trzymałem w configu i było wszystko w porządku. Odczytywanie z *txt czy bazy to głupota =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano
Ja zawsze trzymałem w configu

buahahaha xD wiesz wg do czego config.php sluzy ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

buahahaha xD wiesz wg do czego config.php sluzy ?

Chyba kolega nie zrozumiał...

$config['dotpay'] = array();
#sms
$config['dotpay'][0]['id'] = 21338;	   # numer ID zarejestrowanego klienta
$config['dotpay'][0]['code'] = "U1"; # identyfikator uslug SMS
$config['dotpay'][0]['type'] = "sms";   # typ konta: C1 - 8 znakowy kod bezobslugowy, sms - dla sprawdzania SMSow
$config['dotpay'][0]['addstones'] = 100; # ile premium punktow daje dany sms
$config['dotpay'][0]['sms_number'] = 73068; # numer na jaki nalezy wyslac kod
$config['dotpay'][0]['sms_text'] = "AP.U1"; # tresc jaka ma byc w SMSie
$config['dotpay'][0]['sms_cost'] = "3,69 zl z VAT"; # cena za wyslanie sms

 

wszystko mam w config.php, lekko łyso, hm ? =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...