Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabezpieczenie się przed kradzieżą - Antyvirus


Bradas

Antivirus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki antyvirus najskuteczniej zabezpieczy mnie przed kradzie?? mojego konta ?

    • Microsoft Security Essentials (free)
      0
    • Eset Nod32 (free)
      3
    • AVG (free)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jaki antyvirus według Was najskuteczniej obroni moje konto w Metin2 ? :)

 

1. Microsoft Security Essentials (free)

2. Eset Nod32 (free)

3. AVG (free)

 

Czekam na Wasze odp. Pozdrawiam Sprite. :)

Opublikowano

Nod 32.

Osobiście posiadam jego pełną wersje i jest świetny.

MSE raczej nie jest tak dobre.

mi chodzi o triala :P

 

czekam na więcej odpowiedzi =)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o anty wirusa przeciwko wirusom w grach to polecam Zaporę Ogniową avasta!

Niby słyszymy, że jest słaby, ale owa opcja jest naprawdę godna polecenia.

Zaraz potem miejscowi się AVG - jest on lepszym rozwiązaniem jeżeli chcemy mieć ogólną ochronę bez wariactwa.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o anty wirusa przeciwko wirusom w grach to polecam Zaporę Ogniową avasta!

Niby słyszymy, że jest słaby, ale owa opcja jest naprawdę godna polecenia.

Zaraz potem miejscowi się AVG - jest on lepszym rozwiązaniem jeżeli chcemy mieć ogólną ochronę bez wariactwa.

niee sorry ale do avasta nie mam zaufania po ostatniej akcji..

pobrałem go, miałem niecałe 2miesiące.

 

Po odinstalowaniu avasta i zainstalowaniu nortona, norton od razu wykrył pełno wirusów, które od razu usunął =)

Opublikowano

Jeśli do dyspozycji masz tylko te 3 programy - polecam Ci AVG.

Osobiście używam Avast'a i nie mam zastrzeżeń.

 

- Avast

- Norton

- Kaspersky

 

Jedne z najlepszych.

Opublikowano

Jeśli do dyspozycji masz tylko te 3 programy - polecam Ci AVG.

Osobiście używam Avast'a i nie mam zastrzeżeń.

 

- Avast

- Norton

- Kaspersky

 

Jedne z najlepszych.

avast się wydaje dobry, i nie masz żadnych wirusów.

ale to po prostu avast ich nie widzi :)

 

czekam na więcej odp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...