Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Makavelli vs. chemikxx


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

Wyzywajacy: Maka

Wyzwany: (-)

Wstawianie prac do: do 3 dni

Glosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Dajesz mi, ja Tobie, albo bez tematyki - sam wybierasz opcję.

Notatka: Ile wersów? Sam wybierasz ile ich ma być i sam wybierasz kto pierwszy oddaje pracę.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Zgłaszam się, o to moja praca:

 

 

Rzadko zdarza mi się kogoś dissować,

Lecz gdy słyszę twoje rymy, to się muszę odstresować!

Ciebie może zjechać nawet twoja babcia

Ale najczęściej od niej słyszysz,"chodź na obiadek, żabcia!"

Już mózg swój wysilasz, wymyślając rymy

Ale do czego my w tym dissie kurwa dążymy?!

Każdy wie, że skończysz na rurze

Ale tak to z idiotami bywa w naturze.

Za tą karierę winę na rodziców zwalaj

Gdyż jak byłeś dzieckiem stwierdzili: Wypierdalaj

To już chyba koniec mojego przesłania

A ty Makavelli, idź oddaj godność do prania.

 

 

To jest bodajże mój drugi diss w życiu ;D

Opublikowano

Słabe rymy mówisz... <3

 

To nie koncert życzeń, nie przejdzie ci to gładko

Choć spadło jak krwawy likier, który zatruje twoje gardło!

I huj z twoją prawdą, dziś miażdżę cię jak Gallardo

Twoje Sadło robi bit, a klip nagrywa twój Tato!

 

Siało się brednie, odjeb się od mej rodziny

Twoje zdjęcie w koszu, wyrzucone przez ździry

Dołączyli znajomi, cięcie w prochu przelane krwią

Podpale proch, będzie smród i w oczach złość!

 

Bo Ktoś, marnym tekstem chciał obalić Kata!

Chciał być sławny, a obok kumpli paliła nafta!

Na pięciu klatkach, gdzie sąsiadka - woła o pomoc!

A chemixx trafia w obłęd, krzycząc że jest ciotą!

 

Pod podłogą, kawę wylał lewą nogą sąsiad

Gdzie chemix, idzie i robi mu loda na tapczanie - weź zobacz!

Nadchodzi plaga, z piekieł armia Kata, czeka cię kara!

Zagłady plaga, na Majku Maka - tekst kolejnego tracka!

 

 

 

ŁADA FAK !?

 

To nie koncert życzeń, nie przejdzie ci to gładko

Choć spadło jak krwawy likier, który zatruje twoje gardło!

I huj z twoją prawdą, dziś miażdżę cię jak Gallardo

Twoje Sadło robi bit, a klip nagrywa twój Tato!

 

Siało się brednie, odjeb się od mej rodziny

Twoje zdjęcie w koszu, wyrzucone przez ździry

Dołączyli znajomi, cięcie w prochu przelane krwią

Podpale proch, będzie smród i w oczach złość!

 

Bo Ktoś, marnym tekstem chciał obalić Kata!

Chciał być sławny, a obok kumpli paliła nafta!

Na pięciu klatkach, gdzie sąsiadka - woła o pomoc!

A chemixx trafia w obłęd, krzycząc że jest ciotą!

 

Pod podłogą, kawę wylał lewą nogą sąsiad

Gdzie chemix, idzie i robi mu loda na tapczanie - weź zobacz!

Nadchodzi plaga, z piekieł armia Kata, czeka cię kara!

Zagłady plaga, na Majku Maka - tekst kolejnego tracka!

 

 

Głosujcie..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Odpowiedź jest prosta nie zajmuje sie dissami lecz stanowczo widać że

Makavelli jest bardziej doswiadczony . Ostatecznie oddaje głoś na Makavelli a co do

chemikxx to jak na 2 diss w życiu to nie jest źle . Makavelli good job

?????

Opublikowano

W huj słabo ludzie, w huj słabo. Makavelli, przez to, że próbujesz wsadzać te 4 rymy, spieprzasz tekst treścią. Lepiej dać 1 rym na końcu wersu, ale to odbije się zajebistą treścią. głos na chemikxx, ponieważ i tak makavelli wygra, to chociaż jakaś zachęta dla początkującego. pzdr

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...