Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co to ma być? Ktoś wbił mi na konto mpc.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOL ktoś mi wbił na konto na mpcforum na konto o nicku Sieniekabg i hasło zmienił. ;/ proszę administratora o napisanie na pw, wtf?

Opublikowano

Daronian! chowaj lodówkę

 

@top Z tego co widzę to już 2 włam w ostatnich 3 dniach

Napisz do jakiegoś adm i czekaj na odp tydzień=)

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Tak i dopiero teraz o tym piszesz gdy napisałeś już34 posty?

BAN ZA MULTI.

lolol

Opublikowano

I masz 33 posty?

Bo może chciał wbić 250 i na sygestie=)

 

@Top może jeszcze napisz do jakiś GM i oni powiadomią o tym szybciej adm

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

I masz 33 posty?

Rejestracja: 31 maj 2012

więc chyba założył po to

@top

napisz do RMCF albo Geo , oni powinni Ci pomóc.sprawdzą po IP ,czy to twoje konto ;]

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

 

Bo może chciał wbić 250 i na sygestie=)

@Top może jeszcze napisz do jakiś GM i oni powiadomią o tym szybciej adm

 

Dokładnie Zależy mi na tym aby mi hasło zmienili i mi je tylko podali.

Opublikowano

Napisz do Mańka albo Seldka albo Kokosza, Ci trzej mi zawsze odpisują niezależnie od godziny.

Poczekaj jakeś 2h, jeżeli nic nie zdziałasz to próbuj u globali.

 

UP: Już widzę jak takiej osobie na gg kokosz odpisał, xD

Opublikowano

Tylko administrator może wykazać IP, z którego ktokolwiek się logował na Twoje konto, więc tak to musisz pisać do zielonych. A jak chcesz odzyskać konto to pisz do globalmoderatorów i zweryfikuj się. Jest ich chyba 10, pomogą. Serio.

Opublikowano

Napisz do Mańka albo Seldka albo Kokosza, Ci trzej mi zawsze odpisują niezależnie od godziny.

Poczekaj jakeś 2h, jeżeli nic nie zdziałasz to próbuj u globali.

 

UP: Już widzę jak takiej osobie na gg kokosz odpisał, xD

Wiesz co, o tym, że się próbujesz wywyższać, i siać ferment dawno wiem, ale mógłbyś już przestać. To co zdaje ci się śmieszne, dla innych może być podłe. Ta wypowiedz była stanowczo nie na miejscu. Jakoś ja też normalnie rozmawiałem z kokoszem, przecież to nie jest jakiś Bóg. Zresztą, kim ty jesteś, żeby oceniać Kolorowego.. Dziwny jesteś, tyle ci powiem.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Chodzi mi o to abym odzyskał hasło ponieważ nie wiadomo czy to włamka :D czy złe hasło ale mogą sprawdzić po ip że to moje konto.

Opublikowano

w ogóle ktoś z teamu mpc pomoże odzyskać hasło? pisze do każdego globala i admina i nic.

 

Kolego, lepiej się ogarnij nie spamuj tak tutaj w tym temacie i pw wystarczy że napiszesz raz odczekasz trochę czasu aż ktoś znajdzie czas i wtedy coś z tym zrobią.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...